Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Słodko-gorzka: nowy program o cukrzycy typu 1 w TVP Łódź

źródło: oprac. własne, dodano: 18 października 2022 r.

W jesienne ramówce na antenie Telewizji Polskiej Łódź pojawił się nowy program poświęcony tematowi cukrzycy typu 1. Jest to bardzo ważna pozycja w ramówce telewizji poruszająca ten jakże trudny, ale niestety coraz bardziej powszechniejszy problem. Z tym niełatwym tematem, w programie Słodko-gorzka, mierzy się Katarzyna Pawlina wraz z zaproszonymi gośćmi. Na ten moment pojawiły się trzy odcinki programu. Wszystkie można obejrzeć w Internecie.

Cukrzyca typu 1 - to choroba dzieci, która jest diagnozą na całe życie. W audycji pokazywane jest życie z insuliną widziane oczami pacjenta, często małego pacjenta oraz jego bliskich. Z tym niełatwym tematem, w programie Słodko-gorzka, mierzy się Katarzyna Pawlina, która wraz z naukowcami, psychologami, ale przede wszystkim z innymi rodzicami małych "diabeciaków", odrywają przed widzami świat choroby, która tylko z nazwy jest słodką.

W sieci dostępne są trzy około 13 minutowe programy, z dnia 24 września, 1 października i 15 października 2022 roku. Wszystkie odcinki można zobaczyć bezpłatnie na stronie TVP3 Łódź.

Program można znaleźć pod adresem https://lodz.tvp.pl/62947170/slodkogorzkaJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Słodko-gorzka: nowy program o cukrzycy typu 1 w TVP Łódź
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line