Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
O portalu

Informacje o portalu mojacukrzyca.org

aktualizacja: 21 listopada 2012 r.

logo mojacukrzyca.org

Portal mojacukrzyca.org ma charakter niekomercyjny. Serwis mojacukrzyca.org jest stroną prywatną i ma charakter wyłącznie informacyjny. Strona jest prowadzona przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. Informacje zamieszczone na portalu mojacukrzyca.org mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy pacjentem (użytkownikiem serwisu), a jego lekarzem.

Strona adresowana jest do osób chorych na cukrzycę w dowolnym wieku, jak również do wszystkich zainteresowanych tematem cukrzycy.

Wszystkie znaki firmowe, towarowe oraz zawarte materiały i artykuły są własnością ich właścicieli. Wykorzystywane są przez nas jedynie w celu informacyjnym. Wszystkie artykuły, opowiadania, ogłoszenia, komunikaty oraz informacje o produktach są zamieszczane bezpłatnie (za wyjątkiem materiałów, w których wyraźnie umieszczono napis "materiał/artykuł sponsorowany").

Konkursy organizowane na portalu mojacukrzyca.org odbywają się na zasadzie "coś za coś". Sponsor otrzymuje reklamę podczas trwania konkursy. W zamian za tą reklamę autor portalu otrzymuje nagrody, które zostają przekazane użytkownikom strony na zasadach opisanych w regulaminach konkursów.

Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą!


Krótka historia portalu mojacukrzyca.org

Strona internetowa mojacukrzyca.org powstała w dniu 14-go października 2001 roku. Jak większość stron przez pierwszy miesiąc strona znajdowała się na darmowym serwerze, ale już po miesiącu została przyłączona do "Polskiego Portalu Pomocy AkcjaSOS.pl" (kliknij tutaj, aby zobaczyć poprzednie wersje portalu).

W dniu 7 stycznia 2002 r. do naszego serwisu została dołączona strona "Młodzi Ludzie...CUKRZYCA". Była to jedna z pierwszych stron o cukrzycy w Polsce!

Portal mojacukrzyca.org posiada certyfikat "HONCode" przyznawany przez Health On the Net Foundation z siedzibą w Genewie, a także liczne wyróżnienia w konkursach poświęconym stronom WWW (zobacz).

O portalu mojacukrzyca.org można było przeczytać w niejednej gazecie - oto lista "Media o portalu". Jeśli chcesz się skontaktować z autorem strony możesz wysłać e-maila lub skorzystać z formularza.


Krótki opis portalu mojacukrzyca.org

Portal mojacukrzyca.org działa od 14 października 2001 roku. Przeznaczony jest dla osób chorych na cukrzycę, jak również dla wszystkich zainteresowanych tematem cukrzycy. Głównym celem serwisu jest dostarczania aktualnych informacji z dziedziny diabetologii oraz umożliwianie nawiązania kontaktu między diabetykami (m.in. forum dyskusyjne, spotkania na czacie).

Największym atutem serwisu jest obiektywne prezentowanie materiałów na temat produktów dla diabetyków. Serwis jest niekomercyjny i to m.in. zapewnia mu tak dużą popularność. Aktualizacje wprowadzane są kilka razy w tygodniu. Założeniem serwisu jest to, aby wszyscy tworzyli jego zawartość (można np. przesłać opowiadanie, zamieścić bezpłatnie komunikat lub ogłoszenie).


Polityka reklamowa

Portal mojacukrzyca.org jest niekomercyjnym przedsięwzięciem. Z reguły nie zamieszczamy bannerów i reklam za opłatą. Czasami przyjmujemy materiały reklamowe za opłatą. Pozyskane środki przeznaczamy na utrzymanie strony (tj. opłatę za serwer i domenę, amortyzację sprzętu, itp.)

Przyjmujemy także reklamy partnerskie, czyli "coś za coś". Jeżeli więc chcą Państwo wymienić się bannerami, zapewnić nam kampanie promującą nasze przedsięwzięcie lub w inny sposób nam pomóc - to zachęcamy i czekamy na Państwa.

Jeśli zainteresowaliśmy Państwa niniejszą propozycją to prosimy o kontakt: redakcja@mojacukrzyca.org

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~adam  IP: 80.50.233.xxx(2007-12-01 23:13:58)
Witam, dobrze, że jest taka strona. Jest łatwiej.


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - O portalu: Informacje o portalu mojacukrzyca.org
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line