Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

O portalu

Poprzednie wersje portalu mojacukrzyca.org


W przygotowanie i prowadzenie portalu mojacukrzyca.org autor strony Jerzy Magiera poświęca sporo wolnego czasu, dlatego też w dużym skrócie przedstawiamy poprzednie wersje graficzne strony.

Portal mojacukrzyca.org w swojej kilkuletniej historii przechodził kilka modyfikacji. Początkowe wersje były opracowane przez Jerzego Magierę, wtedy 16-letniego chłopca. Wersja 1 opierała się na ramkach, ale zaraz po przyłączeniu do AkcjaSOS.pl zmieniono system zarządzania stroną na PHP oparty na plikach tekstowych.

Wersje 2 - 4 działały w oparciu o pliki PHP. Design wersji 4 opracował i wykonał Łukasz Zep. Po roku funkcjonowania serwisu postanowiono odświeżyć wygląd (wersja 5). Łukasz Zep wykonał nowy design oraz cały system zarządzania treścią oparty o PHP i MySQL. System ten funkcjonuje do dziś.

Wersja 6 była niemal identyczna, co wersja 5, jednakże zdecydowano o odnowieniu nagłówka serwisu. Zachowano ten sam kształt liter, wprowadzono zdjęcia diabetyków oraz dodano pięć ikon do najczęściej używanych elementów strony. Wersja 7 spowodowana była rozszerzeniem szerokości strony do 900 px. Zaktualizowano także ikonki w nagłówku.

W wersja 8 wprowadzono logo wykonane przez profesjonalną firmę graficzną. Od tego momentu portal mojacukrzyca.org posługuje się tym elementem graficznym. Wersja ta obowiązywała do 19 listopada 2012 r. Wtedy dokonano ponownego poszerzenie strony do 1054 px. Zaktualizowano zarówno elementy graficzne na stronie, jak również dostępne treści.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - O portalu: Poprzednie wersje portalu mojacukrzyca.org
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line