Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Spotkania słodkich

Bukowina Tatrzańska 2006


Spotkania słodkich
Bukowina Tatrzańska


W dniach od 29 kwietnia do 3 maja br. (długi weekend) odbył się zjazd diabetyków w Bukowinie Tatrzańskiej. Wszyscy poznali się dzięki stronie "Moja Cukrzyca" (Klub Cukrzyka, Forum Moja Cukrzyca, Czat Moja Cukrzyca) [http://www.mojacukrzyca.org]. W kilkudniowym wyjeździe uczestniczyło 7 osób z różnych części Polski: z Krakowa, Opola, Oławy i Piotrkowa Trybunalskiego.

Całej historii wyjazdu opowiadać nie będę, ponieważ zabrakło by miejsca na stronie :). Było bardzo sympatycznie. Chodziliśmy po szlakach turystycznych, które dostarczyły niemałych wrażeń (błoto widać na zdjęciach :). Zwiedziliśmy zamki w Niedzicy i Czorsztynie. Byliśmy także w Zakopanem. Pogoda mogła być trochę lepsza, ale dobrze, że nie padał deszcz. Było ciepło, a atmosfera była wyśmienita :).

W galerii zdjęć prezentujemy kilkanaście fotek z naszej wyprawy (pod każdym zdjęciem znajduje się opis). Zdjęcia i całą naszą wyprawę można skomentować na Forum Moja Cukrzyca.


Jeżeli w przyszłości chciałbyś/abyś jechać na podobny wyjazd śledź uważnie stronę "Moja Cukrzyca" (w tym forum i czat) – na pewno pojawi się stosowna informacja ;-)

Galeria zdjęć


Jerzy Magiera
(dla przyjaciół Juras :-)
autor strony "Moja Cukrzyca"


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama


Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Spotkania słodkich: Bukowina Tatrzańska 2006
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line