Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? Akcja Edukacja z ekspertką dr Beatą Sińską!

źródło: info. własne, dodano: 5 kwietnia 2024 r.

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe spotkanie on-line w ramach AKCJI EDUKACJI na portalu mojacukrzyca.org poświęcone tematowi: "Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych?". Specjalnym gościem naszego wydarzenia będzie Dr Beata Sińska z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Wydział Nauk o Zdrowiu. Spotkanie odbędzie się w piątek, 12 kwietnia 2024 roku o godzinie 20.00. Zapraszamy!

Etykiety produktów spożywczych są kluczowym narzędziem w podejmowaniu świadomych decyzji żywieniowych. Czy wiesz, co oznaczają poszczególne składniki? Jakie informacje mogą pomóc Ci wybrać zdrowsze opcje spożywcze dla siebie i swojej rodziny? Podczas naszego spotkania Dr Beata Sińska przybliży nam tajniki czytania etykiet, omówi najważniejsze aspekty, na jakie należy zwrócić uwagę oraz podzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zdrowego odżywiania. Dowiemy się także ciekawych informacji o znakowaniu opakowań systemem Nutri-Score. Oznaczenie w teorii stosuje się po to, by w intuicyjny i zrozumiały dla konsumenta sposób przedstawić wartość odżywczą oznakowanych produktów. Czy rzeczywiście tak jest? Czy my, jako konsumenci, nie jesteśmy czasami wprowadzani w błąd?

Oglądaj na żywo


To doskonała okazja, aby zgłębić temat etykietowania produktów spożywczych pod kątem zdrowia i bezpieczeństwa żywności. Zasady zdrowego żywienia są kluczowym elementem prawidłowego zarządzania cukrzycą. Nie przegap możliwości rozwinięcia swojej wiedzy na ten istotny temat! Spotkanie odbędzie się on-line o godzinie 20.00 w piątek, 12 kwietnia 2024 roku w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać. Nie jest wymagana rejestracja, po prostu bądź z nami tego dnia! Dołącz do naszej dyskusji z wybitnym ekspertem w dziedzinie nauk o zdrowiu!

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~janusz  IP: 95.49.159.xxx(2024-04-09 11:25:09)
Brednie wypisywane na etykietach przez producentów żywności nie mają żadnej wartości poznawczej i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Co ciekawe najbardziej szkodliwe substancje jakie dodaje się do żywności WCALE NIE MUSZĄ by umieszczane na etykietach. Na przykład czarny popularny napój z bąbelkami zawiera szkodliwy kwas fosforowy ale nie ma go na etykiecie bo by ludzie przestali kupować. A kwas fosforowy jest produktem ubocznym przy produkcji amunicji i ZA DARMO jest UTYLIZOWANY w naszych żołądkach.


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? Akcja Edukacja z ekspertką dr Beatą Sińską!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 27 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line