Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Interdyscyplinarne spojrzenie na otyłość

źródło: organizator wydarzenia, dodano: 15 lutego 2024 r.

To już kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej, która w tym roku poruszać będzie tematykę z zakresu otyłości. Celem wydarzenia jest szerokie omówienie aspektów związanych z terapią w otyłości z punktu widzenia różnych dyscyplin medycznych. Organizatorzy mają zamiar ukazać istotność współpracy specjalistów z różnych dziedzin medycznych w procesie leczenia otyłości. Wydarzenie jest unikatowe dzięki prezentacji tematu z dwóch różnych perspektyw - lekarzy oraz dietetyków. Wydarzenia odbędzie się wyłącznie w formie stacjonarnej, w Poznaniu w dniu 19 marca 2024 r.

Podczas Konferencji będzie okazja do zapoznania się z najnowszymi rekomendacjami dotyczącymi leczenia otyłości, jak również z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi pracy w gabinecie z pacjentem otyłym. Wydarzenie gromadzi szerokie grono specjalistów z dziedziny medycyny, dietetyki oraz zaangażowanych studentów, co stwarza możliwość wymiany doświadczeń z różnych perspektyw.

Miejsce: Centrum Biologii Medycznej
ul. Rokietnicka 8, 60-806 Poznań, Polska


Już teraz zachęcamy do zapisania daty - 19 marca 2024 r., aby już od godziny 15:00 móc, razem z nami, uczestniczyć w Konferencji. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Rejestracja rusza już 15 lutego 2024 r. - liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenia odbywa się wyłącznie w formie stacjonarnej. Każdy Uczestnik otrzyma imienny certyfikat. Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem.

Link do wydarzenia:
Ogólnopolska Konferencja Naukowa Interdyscyplinarne Spojrzenie na OtyłośćJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Interdyscyplinarne spojrzenie na otyłość
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line