Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Czas na nowe wyzwania z Polską Reprezentacją Diabetyków!

źródło: info. własne, dodano: 14 lutego 2024 r., aktualizacja: 22 lutego 2024 r.

Po niezwykle udanych treningach i srebrnych medalach zdobytych na DiaEuro 2023, Polska Reprezentacja Diabetyków rusza z nową serią przygotowań do kolejnych Mistrzostw Europy w piłkę nożną! Kolejne zgrupowanie Reprezentacji odbędzie się w dniach od 19 do 21 kwietnia 2024 roku w Warszawie. Poszukiwane są nowe talenty i wszyscy, którzy chcieliby dołączyć do słodkiej kadry i sprawdzić się w tej grupie, a potencjalnie wystąpić z orzełkiem na piersi!

Kto? Polska Reprezentacja Diabetyków
Co? Zgrupowanie Kadry
Kiedy? Od 22 do 24 marca 2024 roku
Termin przesunięty na 19 - 21 kwietnia 2024 roku
Gdzie? W Warszawie
Dla kogo? Osoby z cukrzycą grające w piłkę nożną

Podczas trzech dni intensywnych treningów piłkarze będą pracować nad doskonaleniem techniki, kondycji i wspólnie budować niepowtarzalną atmosferę drużyny! Jeśli czujesz, że to właśnie Ty możesz być kolejną gwiazdą Polskiej Reprezentacji Diabetyków skontaktuj się w wiadomości prywatnej poprzez Facebook. Niech to będzie Twój pierwszy krok na drodze do wielkich sportowych osiągnięć! Zachęcamy!

Posłuchaj rozmowy o sporcie i cukrzycy

W studiu programu mojacukrzyca.org gościliśmy zawodników Polskiej Reprezentacji Diabetyków, która zdobyła drugie miejsce na DiaEuro 2023. W studiu o sporcie i cukrzycy rozmawialiśmy z Andrzejem Prokopem, selekcjonerem Reprezentacji, Piotrem Jankowskim - bramkarzem oraz Fabianem Sałkiem - napastnikiem.


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Czas na nowe wyzwania z Polską Reprezentacją Diabetyków!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 22 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line