Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Wywiad o cukrzycy ze Zbigniewem Hołdysem w telewizji News24

źródło: News24, dodano: 7 lutego 2024 r.

W Telewizji News24 gośćmi programu na żywo "medNEWS24" byli Agnieszka Gorgoń-Komor, kardiolożka, internistka oraz słynny polski muzyk - Zbigniew Hołdys, który zmaga się z cukrzycą typu 2 i opowiadał o tym, jak obecnie radzi sobie z chorobą, a także wspomina początki swojej przygody z cukrzycą.

Zbigniew Hołdys - polski wokalista, muzyk, kompozytor i instrumentalista, poeta, dziennikarz, grafik oraz scenarzysta filmowy. W latach 1977-1991 lider, kompozytor i gitarzysta grupy muzycznej Perfect, której był współzałożycielem.

"Pierwszy raz zdiagnozowano u mnie cukrzycę kiedy miałem 18 lat i stanąłem na komisji wojskowej. Okazało się nagle, że na czczo mam cukier 140 mg/dL. Wtedy 140 mówiono, eeeeh, zobaczymy. Kazali mi wypić glukozę, żeby zbadać krzywą cukrową. W każdy razie wyglądało, że jestem na granicy. Potem okazało się, że granica jest przesuwana coraz niżej. W tej chwili według światowych trendów mówią, że 100. Ja uważam, że to jest dobrze. To jest groźna choroba i lepiej przestrzec ludzi, którym się wydaje, że jest wszystko w porządku, że nie jest w porządku." - powiedział Zbigniew Hołdys w programie "medNEWS24".

Zobacz nagranieJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Wywiad o cukrzycy ze Zbigniewem Hołdysem w telewizji News24
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 22 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line