Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Mateusz Rudyk w Radiu ZET: Z cukrzycą po medale rowerowym bolidem Formuły 1

źródło: na podstawie Radio ZET, dodano: 22 stycznia 2024 r.

Jego karierę sportową miała zatrzymać cukrzyca. Nie wyhamowała nawet choroba Hashimoto. Mateusz Rudyk udowadnia, że z pompą insulinową nie tylko da się normalnie żyć, ale przede wszystkim seryjnie zdobywać medale z najważniejszych mistrzostw w kolarstwie torowym. Nasz sprinter dopiero co przywiózł trzy krążki mistrzostw Europy - dwa srebrne i jeden brązowy. Mateusz Rudyk był gościem Mateusza Ligęzy w programie DOGRYWKA w Radiu ZET.

W roku olimpijskim chce wdrapać się na podium igrzysk w Paryżu. I wymazać nieprzyjemny rozdział ze swego życiorysu, gdy spalił się psychicznie w olimpijskim debiucie w Tokio. Wówczas nie dojechała głowa, ale jak przyznaje w najnowszej Dogrywce, którą prowadzi dziennikarz sportowy Radia ZET Mateusz Ligęza - nie popełni drugi raz tego samego błędu. Pracuje już nie tylko nad doskonałą formą fizyczną, ale także tą psychiczną z psychologiem sportowym. W zawodach jest szybki niczym bolid Formuły 1. W wywiadzie daje się zaś poznać, jako stoik i dumny ambasador sportowców-cukrzyków.

Podcast "Dogrywka w Radiu ZET" - spotkania z wyjątkowymi sportowcami, którego gospodarzem jest dziennikarz sportowy Radia ZET, Mateusz Ligęza. Szczere pytania i równie szczere odpowiedzi. To rozmowy o życiu sportowców, które nie jest tylko usłane pasmem sukcesów. To wyboista i kręta droga, na której jest wiele wyrzeczeń oraz zwrotów akcji. W audycji sport nie jest ukazany tylko za pomocą ładnych zdjęć w mediach społecznościowych. Tu nie ma miejsca na pudrowanie i dywagacje. Jak w doliczonym czasie gry - liczy się konkret. Nowe odcinki w każdy czwartek.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Mateusz Rudyk w Radiu ZET: Z cukrzycą po medale rowerowym bolidem Formuły 1
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 22 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line