Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

On i Ona o Eversense E3... jedynym długoterminowym rtCGM

Artykuł sponsorowany, dodano: 15 stycznia 2024 r.

Zazwyczaj systemy ciągłego monitorowania glukozy wykorzystują sensory przezskórne umieszczane w skórze, które wystarczają na 7 do 14 dni. Jednak tylko sensor Eversense E3 jest implantowany pod skórę. System CGM Eversense E3 wystarcza do 6 miesięcy - w ten sposób eliminuje niedogodności i uciążliwości związane z częstym zakładaniem sensora. Zobacz sesję pt. "On i Ona o Eversense E3... jedynym długoterminowym rtCGM", która odbyła się podczas 4. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org.

W sesji udział wzięli użytkownicy systemu CGM Eversense Agnieszka Zdanowska, Witaminowy Patrol oraz Jarosław "Jerry" Gilewicz, Cukrzyca.Tech. Na pytania użytkowników odpowiadała także Ewa Targońska-Piekutowska z firmy Ascensia Diabetes Care. Moderatorem spotkania był Jerzy Magiera. Sesja odbyła się pod patronatem firmy Ascensia Diabetes Care.

Ciągłe monitorowanie stężenia glukozy (CGM) polega na automatycznym sprawdzaniu wartości glukozy co 5 minut przy użyciu sensora implantowanego pod skórę. Dzięki temu stężenie glukozy można szybko sprawdzać w dowolnym momencie. Na podstawie danych uzyskanych z ciągłych pomiarów system CGM może przewidzieć kierunek zmian poziomu glukozy oraz wskazywać trendy i informacje pozwalające skutecznie zarządzać leczeniem cukrzycy.

Więcej o długoterminowym systemie CGM Eversense E3 znajdziesz na stronie internetowej www.diabetes.ascensia.pl/eversense-e3/

Zobacz nagranie


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Eversense E3 system ciągłego monitorowania glukozy. Producent: SENSEONICS, INC. Upoważniony przedstawiciel: Emergo Europe. Reklamodawca: Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.


PP-SENS E3-PL-0092

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: On i Ona o Eversense E3... jedynym długoterminowym rtCGM
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line