Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

IX Konferencja POST ISPAD/ADA/ATTD/EASD 2024 - Era Glukozowych Innowacji

źródło: EUKC, dodano: 9 stycznia 2024 r.

Serdecznie zapraszamy grono medyczne na IX edycję konferencji POST ISPAD/ADA/ATTD/EASD. Tradycyjnie jest to jedna z pierwszych konferencji diabetologicznych w nowym roku konferencyjnym 2024. Mottem konferencji jest "Era Glukozowych Innowacji". Wydarzenie odbędzie się 13 stycznia 2024 roku w formule on-line. Udział jest bezpłatny.

"Podczas naszego corocznego spotkania zgromadzimy ekspertów oraz entuzjastów dziedziny diabetologii, by razem podsumować najważniejsze doniesienia naukowe z roku 2023. To wyjątkowa okazja do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązania wartościowych kontaktów. W tym roku, spotkamy się w całkowicie nowej odsłonie. Konferencje poprowadzimy ze studia, a zakończona zostanie ona wirtualnymi warsztatami medycyny kulinarnej. Rezerwujcie Państwo datę w kalendarzu i dołączcie do nas 13 stycznia 2024!" - prof. dr hab. med. Przemysława Jarosz-Chobot, koordynator merytoryczny konferencji.

Więcej informacji: https://konferencja.eukc.org.pl

Prosimy o obserwowanie profilu Fundacji Europejska Klinika Cukrzycy, gdzie w najbliższym czasie przedstawione będą bieżące projekty dla pacjentów na nadchodzący okres. Wspomniana konferencja jest przeznaczona dla grona medycznego.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: IX Konferencja POST ISPAD/ADA/ATTD/EASD 2024 - Era Glukozowych Innowacji
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 12 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line