Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Nieuczciwa reklama urządzenia medycznego z bezprawnie użytym logiem firmy Medtronic

źródło: info. własne na podstawie info. z Medtronic Polska, dodano: 3 stycznia 2024 r.

W mediach społecznościowych od kilku dni wyświetlana jest reklama "pierwszego przenośnego, nieinwazyjnego glukometru firmy Medtronic", który rzekomo mierzy poziom cukru we krwi w sposób nieinwazyjny, bez konieczności pobierania krwi. Reklama sygnowana jest logiem firmy Medtronic. Niestety, to oszustwo i próba wyłudzenia pieniędzy, a logo firmy Medtronic zostało użyte w tej reklamie bezprawnie. Firma Medtronic wydała w tej sprawie oficjalny komunikat, w którym przestrzega, aby uważać i nie dać się nabrać!

Komunikat firmy Medtronic Polska

W ostatnim czasie Medtronic zidentyfikował na platformach społecznościowych i zakupowych, w tym na Facebooku wprowadzającą w błąd reklamę, która fałszywie używa naszej marki do promowania "nieinwazyjnego glukometru". W trosce o dobro i bezpieczeństwo pacjentów, Medtronic Poland informuje, że to urządzenie nie jest w żaden sposób powiązane z firmą Medtronic. Nasze produkty są dostępne wyłącznie w oficjalnych i/lub autoryzowanych punktach sprzedaży. Wspomniana reklama pochodzi z nieznanych źródeł i zawiera link do zakupu nieznanego urządzenia. Medtronic podjął działania, aby poinformować odpowiednie organy oraz platformy społecznościowe i zakupowe o tej nieuczciwej reklamie oraz poprosić o jej usunięcie.

Nie kupuj urządzeń z nieznanych źródeł!

Przestrzegamy i prosimy o ostrożność! Nie kupujcie urządzenia z nieznanego źródła. Zawsze w razie wątpliwości warto też skontaktować się z nami, portalem mojacukrzyca.org w celu weryfikacji lub bezpośrednio z firmą, w tym wypadku Medtronic Polska. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie https://www.medtronic-diabetes.com/pl-PL.


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Rafs  IP: 109.95.116.xxx(2024-01-04 21:09:44)
To samo z firma Omron.


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Nieuczciwa reklama urządzenia medycznego z bezprawnie użytym logiem firmy Medtronic
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 12 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line