Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - zobacz program!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

VI Konferencja szkoleniowa Po drugiej stronie cukru - Zielona Góra - 18 listopada 2023 r.

źródło: Facebook, dodano: 26 października 2023 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Stowarzyszenie Po drugiej stronie cukru zaprasza na coroczną Konferencję szkoleniową związaną z tematyką cukrzycy typu 1. W tym roku szczególnie serdecznie do udziału zaproszono Słodziaków, ich Rodziny, bliskich, przyjaciół. Przewidziano wyjątkowe prelekcje, warsztaty i konsultacje ze specjalistami. Wydarzenie odbędzie się 18 listopada 2023 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze przy ul. Podgórna 7. Ilość miejsc na wydarzeniu ograniczona.

Jak zawsze dla najmłodszych Słodziaków oraz ich Rodzeństwa jest w planie cały dzień gier, zabaw i animacji - nie będą się nudzić, gdy dorośli będą poszerzać wiedzę i rozwijać umiejętności.

Nie zabraknie oczywiście konsultacji ze specjalistami. Do Waszej dyspozycji zameldują się na konferencji: dietetyk, psychoterapeuta, psycholog, pielęgniarki diabetologiczne, masażyści, koordynator spotkań w placówkach oświatowych, trenerzy technologii stosowanych w cukrzycy.

Ilość miejsc na wydarzeniu ograniczona. W dniu 22.10. osiągnięta została maksymalna ilość uczestników. Wpisując się po tym terminie trafiasz na listę rezerwową - jeśli zwolnią się miejsca otrzymasz informację. Rejestracja uczestników.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: VI Konferencja szkoleniowa Po drugiej stronie cukru - Zielona Góra - 18 listopada 2023 r.
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line