Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

XII Pediatryczna Akademia Diabetologii - Łódź - 1-2 grudnia 2023 r.

źródło: na podstawie strony Organizatora, dodano: 24 października 2023 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Komitet Naukowy i Organizatorzy Pediatrycznej Akademii Diabetologii zapraszają do udziału w XII Pediatrycznej Akademii Diabetologii (PAD). Podczas minionej edycji PAD spotkanie odbyło się pierwszy raz w Łodzi, w Hotelu Ambasador Premium. Nowe miejsce i Łódź spodobała się uczestnikom, dlatego w tym roku Akademia odbędzie się także w Łodzi, tradycyjnie w pierwszy weekend grudnia, tj. 1-2.12.2023. Wydarzenie adresowane jest do całych diabetologicznych zespołów terapeutycznych: lekarzy, diabetologów, endokrynologów-diabetologów dziecięcych, pielęgniarek, edukatorów zdrowotnych, dietetyków oraz psychologów.

Utrzymująca się wysoka liczba uczestników (ponad 400 uczestników w 2022 r.) utwierdza Organizatorów w przekonaniu, że te spotkania są potrzebne, tym bardziej, że jest to jedyna w Polsce Konferencja skupiająca wszystkie osoby zajmujące się kompleksowym leczeniem dzieci, młodzieży i młodych osób z cukrzycą.

"Podczas PAD koncertujemy się na ciągłym postępie, jaki dokonuje się w leczeniu cukrzycy u dzieci, młodzieży i młodych dorosłych w Polsce z uwzględnieniem znaczenia benchmarkingu w podnoszeniu jakości opieki diabetologicznej. W tym roku chcemy skoncentrować się na problemie tranzycji z diabetologicznej poradni pediatrycznej do poradni internistycznej. Chcemy się również skupić na organizacji edukacji i opieki psychologicznej nad osobą z cukrzycą i jej rodziną. Drugi dzień naszej Konferencji chcemy przeznaczyć na zajęcia warsztatowe w grupach: dla lekarzy, edukatorów, dietetyków i psychologów. Tradycyjnie zaprezentowane będą planowane modyfikacje Zaleceń PTD na rok 2024. - Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska - Przewodnicząca Sekcji Pediatrycznej PTD.

Wydarzenie jest skierowane w szczególności do osób upoważnionych do wystawiania recept i osób prowadzących obrót produktami leczniczymi w rozumieniu art. 52 ust. 2 pkt 6 ustawy z dnia 6 września 2001r. prawa farmaceutycznego oraz innych osób związanych zawodowo z tematyką Wydarzenia

Warunkiem udziału w konferencji jest poprawna rejestracja (kliknij tutaj). Osoby, które nie posiadają numeru prawa wykonywania zawodu zobligowane są do przesłania zaświadczenia.

Opłata konferencyjna (udział stacjonarny lub online):
  • lekarze - 150 zł
  • pozostali uczestnicy - 100 zł
Miejsce:Hotel Ambasador Premium, płk. Jana Kilińskiego 145, 90-315 Łódź

Szczegółowy program Spotkania będzie dostępny wkrótce. Hybrydowa forma konferencji pozwoli na udział w spotkaniu tym, którzy z racji obowiązków zawodowych czy rodzinnych nie będą mogli przyjechać do Łodzi.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: XII Pediatryczna Akademia Diabetologii - Łódź - 1-2 grudnia 2023 r.
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 28 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line