Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Masz cukrzycę typu 1 i bierzesz udział w XXII Poznań Maraton? Zgłoś się do drużyny!

źródło: organizator akcji, dodano: 20 września 2023 r.

Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wraz z Uniwersyteckim Centrum Badań Sportowo-Medycznych zapraszają do współpracy. Jeżeli jesteś osobą z cukrzycą typu 1 i bierzesz udział w najbliższym XXII Poznań Maraton w niedzielę 22 października 2023 roku zgłoś się koniecznie! Organizatorzy akcji będą chcieli udzieli Ci koniecznego wsparcia, a doświadczenie, które wspólnie zdobędziecie pomoże Tobie i innym zawodnikom z cukrzycą.

W ramach projektu "Nauka dla społeczeństwa" spotkamy się wspólnie w celach edukacyjnych, a nasz Zespół Medyczny będzie z Tobą podczas maratonu. Dodatkowo chcemy zaprosić Ciebie na bezpłatne badania: EKG, kalorymetria pośrednia, ocena składu masy ciała metodą DXA oraz ocenę siły mięśni za pomocą specjalnej platformy do skoku - przekazują Organizatorzy akcji.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy pacjencidiab@gmail.com

Maraton nie bez powodu nazywany jest królewskim dystansem i jego ukończenie to marzenie wielu biegaczy. Dotarcie do mety wymaga jednak dobrych przygotowań i rozsądnego zaplanowania samego startu. Nie ucz się na swoich błędach. Skorzystaj z podpowiedzi, a unikniesz najczęstszych błędów na dystansie 42 km 195 m. Tworzymy drużynę osób z pasją, dołącz do nas!


Foto: depositphotos.com


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Masz cukrzycę typu 1 i bierzesz udział w XXII Poznań Maraton? Zgłoś się do drużyny!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 28 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line