Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Ostatnie dni zgłoszeń na festiwalowy Bieg Policz się z cukrzycą - 29. Pol'and'Rock Festival

źródło: WOŚP, dodano: 19 lipca 2023 r.

Najpiękniejszemu Festiwalowi Świata towarzyszyć będzie Bieg "Policz się z cukrzycą", który od kilkunastu lat stanowi nieodłączny element Finałów WOŚP. Chętni na dołączenie do wyjątkowego happeningu podczas 29. Pol'and'Rock Festival i pokonanie festiwalowej trasy w charakterystycznej pomarańczowej koszulce, zgłaszać się mogą do 23 lipca. Jak dotąd zgłosiło się blisko 2200 osób.

Trasa na 3250 metrów i 3250 uczestników - trwają przygotowania do pierwszego w historii Biegu "Policz się z cukrzycą" na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Do udziału w tym nietypowym happeningu, a zatem także zwrócenia uwagi na poważny problem medyczny, jakim jest cukrzyca, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zachęca wszystkich - bez względu na wiek i kondycję fizyczną!

Od 22 czerwca realizowane są zgłoszenia - chętni wypełniają formularz zgłoszeniowy online, podając podstawowe dane oraz określając rozmiar koszulki. Na uczestników wydarzenia czekać będą charakterystyczne pomarańczowe t-shirty - dokładnie takie same, jak te w których widzieliśmy uczestników styczniowego 17. Biegu "Policz się z cukrzycą". Na mecie - pamiątkowe medale.

Bieg realizowany będzie 3 sierpnia, a tuż przed nim uczestnicy zaproszeni zostaną do wspólnej rozgrzewki w okolicach Dużej Sceny festiwalu. Dystans biegu - 3250 metrów w pętli po asfaltowej drodze festiwalu - pokonać można biegnąc, truchtając, a nawet spacerując.


Po raz pierwszy także na Najpiękniejszym Festiwalu Świata chcemy się solidaryzować z ludźmi, którzy mają problem z cukrzycą, organizując Bieg "Policz się z cukrzycą". Do dyspozycji mamy koszulki techniczne, z pięknym logotypem, do używania przez cały rok. Dokładnie takie same, jak te, w których biegli uczestnicy styczniowego biegu. Są też piękne medale biegowe. Zgłaszajcie swoje uczestnictwo, także dzieci najmłodsze i najstarsze, aby przedreptać, przejść, przetruchtać, przebiec dystans festiwalowego pola. Ruszamy z zapisami i przypominamy, że na festiwalu także w piątek i sobotę biegamy w znanym uczestnikom festiwalu biegu Odlot - mówi Jurek Owsiak.

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 lipca lub wyczerpania limitu miejsc. W odróżnieniu od styczniowych biegów "Policz się z cukrzycą" udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


29. edycja Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia na lotnisku Czaplinek - Broczyno, 7 kilometrów od Czaplinka, w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Wystąpią m.in. Spin Doctors, Apollo 440, Lady Pank, Brodka, Napalm Death, Carpenter Brut i Biohazard. Obecność na ASP potwierdził m.in. Borys Szyc, Jerzy Kryszak, Marek Dyjak, Katarzyna Kolenda-Zaleska oraz Marta Kuligowska oraz Kabaret Paranienormalni i Pan Li.


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Ostatnie dni zgłoszeń na festiwalowy Bieg Policz się z cukrzycą - 29. Pol'and'Rock Festival
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 22 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line