Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Kręć kilometry na Tour de France razem z Superbet

źródło: informacja prasowa, dodano: 5 lipca 2023 r.

W rytmie najpopularniejszego wyścigu kolarskiego rozgrywanego w dniach 1-23 lipca Superbet zaprasza do sportowej rywalizacji pomiędzy wszystkimi fanami dwóch kółek. Wystarczy posiadać konto w aplikacji Strava, gdzie w specjalnie utworzonej grupie, której przewodzi ambasador marki Superbet Jerzy Dudek wszyscy użytkownicy będą wykręcać kilometry pod hasłem przewodnim "No Sugar". W zależności od długości przejechanego dystansu Superbet przeznaczy zebraną kwotę na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Dodatkowo dla najaktywniejszych uczestników przewidziano kolarskie nagrody!

Całkowita trasa tegorocznej Wielkiej Pętli to 3404 km. Za każde wykręcone 340,4 km przez uczestnika Superbet przekaże 100 PLN na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Motyw przewodni akcji "No Sugar" ma na celu zachęcenie do prowadzenia aktywnego trybu życia i podkreślenie problematyki osób chorych na cukrzycę, które mimo zdrowotnych przeciwności losu mogą osiągnąć wszystko o czym marzą, również w zakresie sportu wyczynowego.

- Bardzo spodobał mi się pomysł Superbetu, którego charytatywny charakter dodatkowo podbija jego atrakcyjność. Sam jestem aktywny grając nadal w piłkę, golfa czy jeżdżąc na rowerze, ale teraz będę miał znacznie większa motywację, żeby ruszyć na rowerową trasę i wykręcić nieco więcej kilometrów. Po raz kolejny Superbet angażuje się w ważny projekt, dlatego jestem dumny, że mogę być jego częścią -podkreśla Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet wspierający akcję.

Oprócz charytatywnego oblicza akcji Superbet nagrodzi wszystkich aktywnych użytkowników biorących udział w sportowym wyzwaniu. Dla każdego uczestnika, który osiągnie 340,4 km w trakcie trwania tegorocznej edycji Tour de France przewidziane są gwarantowane upominki w postaci bidonów. Osoby, które znajdą się w tabeli końcowej na miejscach 1-110 otrzymają od Superbet profesjonalną koszulkę kolarską uszytą specjalnie na potrzeby "No Sugar Challenge".

Wszyscy zainteresowani dołączeniem do kolarskiego wyzwania od Superbet znajdą szczegóły na stronie https://lp.superbet.pl/tdf lub bezpośrednio w aplikacji Strava obserwując profil Jerzego Dudka (Strava Cyclist Profile | Jerzy Dudek).


O SUPERBET

Grupa Superbet to dynamicznie rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jednym z największych graczy w Europie. Grupa działa na blisko 30 rynkach i zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity - amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne oraz autorskie rozwiązania technologiczne. Superbet rozwija się organicznie oraz poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej na systemy iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie" 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Kręć kilometry na Tour de France razem z Superbet
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line