Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Dwóch holenderskich policjantów ugotowało obiad dla dzieci, których mama doświadczyła ciężkiej hipoglikemii

źródło: na podstawie people.com, dodano: 6 czerwca 2023 r.

Dwóch policjantów z miejscowości Eindhoven w Holandii sprawdziło swoje umiejętności kulinarne po tym, jak odebrali telefon od młodej matki pięciorga małych dzieci, która doświadczyła epizodu ciężkiej hipoglikemii. Funkcjonariusze z wydziału policji w Eindhoven postanowili zająć się domem kobiety po tym, jak została przewieziona do szpitala z powodu niskiego poziomu cukru we krwi. Kobiecie wykonano w szpitalu badania kontrolne. Jak się okazało w domu było jeszcze 5 małych, głodnych dzieci.

Pięcioro małych dzieci kobiety pozostawiono bez opieki. Funkcjonariusze musieli trochę poczekać, zanim mogli przekazać dzieci opiekunowi. Ponieważ dzieci jeszcze nie jadły, policjanci przygotowali im coś do jedzenia. Po zrobieniu kanapek z jajkiem sadzonym (oczywiście ze zdrowymi owocami na talerzu) dla dzieci, obaj panowie przejęli też obowiązki sprzątania - pozmywali naczynia.

Na selfie zamieszczonym obok historii dwóch przystojnych funkcjonariuszy było w kuchni w pełnym umundurowaniu. Jeden z funkcjonariuszy miał na sobie niebieskie gumowe rękawiczki, gdy mył patelnię w zlewie.

Wiadomość pochodzi z 2015 roku i po publikacji na Facebooku Politie Eindhoven stała się viralem. Informacja szybko rozeszła się po wszystkich mediach społecznościowych. Stan i Jeroen byli całkowicie zaszczyceni i nigdy nie przewidywali aż takiego odzewu. Post polubiono 107 714 razy, udostępniono 5565 razy i przesłano 9786 komentarzy. Gratulujemy postawy! :)


Tłumaczenie ze strony:
https://people.com/celebrity/dutch-police-officers-make-dinner-and-do-the-dishes-photo/


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Dwóch holenderskich policjantów ugotowało obiad dla dzieci, których mama doświadczyła ciężkiej hipoglikemii
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 22 lutego 2024 r.

Zadaj pytanie on-line