Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre 2
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

System FreeStyle Libre 2 od podstaw - webinar dla nowych użytkowników

Artykuł promocyjny, dodano: 23 maja 2023 r.

Masz swój pierwszy sensor, ale nie wiesz jak go używać? Zacznij swoją przygodę z systemem FreeStyle Libre 2 od solidnych podstaw i zestawu praktycznej wiedzy!

Nie wiesz, jak założyć sensor i zacząć go używać po raz pierwszy? A może masz już sensor na ramieniu, ale nie znasz wszystkich możliwości, które daje Ci system FreeStyle Libre 2? Masz dodatkowe pytania dotyczące refundacji i warunków kontynuacji? Nie martw się, mamy dla Ciebie szkolenie, które odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zapisz się na nasz bezpłatny webinar i skorzystaj z pomocy osoby, dla której system FreeStyle Libre 2 nie ma tajemnic.

Kto prowadzi?

Prowadząca webinar Danuta Skrobich jest edukatorem diabetologicznym, mamą diabetyka i jedną z pierwszych polskich użytkowniczek systemu. Świetnie zna FreeStyle Libre 2 od strony praktycznej i chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Czego się dowiesz?

 • Jak prawidłowo założyć i uruchomić sensor?
 • Z czego składa się system FreeStyle Libre 2 i jak działa?
 • Jakie ma funkcje i jak wykorzystywać je na co dzień?
 • Jak interpretować wyniki i udostępniać je w czasie rzeczywistym?
Zobaczysz także, jak system FreeStyle Libre 2 ułatwia codzienne życie z cukrzycą i pomaga podejmować decyzje w sytuacjach, z którymi Ty sam często się spotykasz. Poznasz zasady refundacji systemu FreeStyle Libre 2 i warunki kontynuacji oraz będziesz miał możliwość zadania pytań na żywo. Obiecujemy, że żadna kwestia nie zostanie bez odpowiedzi i wszystkie Twoje wątpliwości zostaną wyjaśnione.

Dla kogo?

Webinar przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zaczynają lub planują swoją przygodę z systemem FreeStyle Libre 2, niezależnie od typu cukrzycy, wieku, płci i stażu z chorobą.


Sprawdź listę najbliższych szkoleń i wybierz dogodny dla Ciebie termin.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

FreeStyle Libre 2 system monitorowania glikemii flash (czujnik), wyrób medyczny używany wraz ze zgodnym czytnikiem lub aplikacją do monitorowania poziomu glukozy w płynie śródtkankowym u osób z cukrzycą i zaprojektowany, aby zastąpić oznaczanie stężenia glukozy we krwi w samodzielnym kontrolowaniu cukrzycy, w tym w dawkowaniu insuliny., Producent: Abbott Diabetes Care Ltd., Upoważniony przedstawiciel: Abbott B.V., Reklamodawca: Abbott Laboratories Poland sp. z o.o.

ADC-76216 v1.0

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

 

mojacukrzyca.org - Informacje: System FreeStyle Libre 2 od podstaw - webinar dla nowych użytkowników
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 2 czerwca 2023 r.

Zadaj pytanie on-line