Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Spotkanie założycielskie grupy roboczej Sekcji Psychodiabetologii PTD

źródło: info. własne, dodano: 15 marca 2023 r.

W tym roku podczas Małopolskich Dni Diabetologicznych w Krakowie odbędzie się spotkanie założycielskie grupy roboczej Sekcji Psychodiabetologii Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy psychologów z całego kraju, którzy opiekują się pacjentami z cukrzycą lub chcących podjąć taką opiekę. Przekazujemy ogłoszenie od dr n. med. Katarzyny Cyranki, która koordynuje prace grupy roboczej Sekcji Psychodiabetologii PTD i jednocześnie zachęcamy do bezpłatnego udziału w Małopolskich Dniach Diabetologicznych!

Szanowni Państwo!

W dniu 14 kwietnia 2023 roku o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie założycielskie grupy roboczej Sekcji Psychodiabetologii Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Spotkanie założycielskie odbędzie się w drugim dniu Małopolskich Dni Diabetologicznych (13-15.04, https://mdd.jordan.pl w hotelu GALAXY ul. Gęsia 22 a w Krakowie).

Serdecznie zapraszamy wszystkich psychologów z całego kraju, którzy opiekują się pacjentami z cukrzycą lub chcących podjąć taką opiekę do udziału w spotkaniu. Będzie ono miało formę hybrydową, ale szczególnie zachęcamy do udziału w spotkaniu osobistym i do jednoczesnej rejestracji na Małopolskie Dni Diabetologiczne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Psychologów chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności u dr n. med. Katarzyny Cyranki katarzyna.cyranka@gmail.com

Bardzo zachęcamy!


Szczegółowe informacje na temat XV Małopolskich Dni Diabetologicznych w Krakowie w dniach 13-15.04.2023 można uzyskać tutaj (kliknij).


Obraz autorstwa Freepik


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Spotkanie założycielskie grupy roboczej Sekcji Psychodiabetologii PTD
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line