Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Interdyscyplinarne spojrzenie na cukrzycę

źródło: info. organizatora, dodano: 15 lutego 2023 r.

15 marca 2023 roku w Poznaniu odbędzie się już 7 edycja Konferencji Interdyscyplinarnej, która w tym roku poruszać będzie tematykę z zakresu diabetologii. Ogólnopolska Konferencja Naukowa Interdyscyplinarne spojrzenie na cukrzycę, której organizatorami są SKN Dietetyki Klinicznej oraz SKN Internistyczne działające na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Celem wydarzenia jest szerokie omówienie aspektów związanych z terapią cukrzycy z punktu widzenia różnych dyscyplin medycyny, a tym samym ukazanie istotności współpracy specjalistów z różnych dziedzin w procesie terapeutycznym.

Ukazanie tematów z dwóch perspektyw - lekarzy jak i dietetyków - czyni nasze wydarzenie unikatowym. W tym roku, planowany harmonogram, pełen jest znanych oraz szanowanych mówców. Podczas wydarzenia usłyszą Państwo najnowsze rekomendację oraz praktyczne zalecenia dot. pracy z pacjentem. Na czas Konferencji spotyka się szerokie grono specjalistów z zakresu medycyny, żywienia oraz zaangażowanych studentów, co stwarza możliwość wymiany doświadczeń.


Już teraz zachęcamy Państwa do zapisania daty - 15 marca 2023 roku, aby już od g. 15:00 móc dołączyć do Konferencji w Poznaniu. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Rejestracja ruszała 13 lutego - liczba miejsc ograniczona. Wydarzenia odbywa się wyłącznie w formie stacjonarnej. Każdy Uczestnik otrzyma imienny certyfikat.

Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/4np6Uf8ZE

Link do rejestracji: https://forms.gle/WiT2j4WxuFz7UaQ89Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Ogólnopolska Konferencja Naukowa Interdyscyplinarne spojrzenie na cukrzycę
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line