Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Poznaj aplikację MyDiaMate. Zobacz program "Akcja edukacja" o psychodiabetologii!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Kampania edukacyjna Jak żyć z cukrzycą - pobierz darmowego PDFa

źródło: Media Planet, dodano: 16 grudnia 2022 r.

Edukacja to podstawa. Właśnie miała miejsce premiera 21. edycji kampanii edukacyjnej "Jak żyć z cukrzycą", która ukazuje się w prenumeracie online Gazety Wyborczej, na stronach Wyborcza.pl, Medonet.pl, za pośrednictwem newsletter'u MedExpress oraz na autorskim portalu jakzyczcukrzyca.pl. Publikacja została objęta patronatem przez portal mojacukrzyca.org. Wraz z ekspertami kompleksowo opisano kwestie prewencji, metod diagnostycznych oraz roli prawidłowego leczenia cukrzycy typu 1 oraz typu 2.

Projekt mówi o kluczowych wyzwaniach oraz codziennych problemach pacjentów diabetologicznych, tak aby dostarczyć rzetelnych informacji ze strony przedstawicieli ochrony zdrowia. W publikacji znajdziemy wypowiedzi prof. dr hab. n. med. Ewy Pańkowskiej, prof. dr hab. n. med. Doroty Zozulińskiej-Ziółkiewicz, prof. dr hab. n. med. Tomasza Klupy, prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Strojka, prof. dr hab. n. med. Przemysławy Jarosz-Chobot, mgr Jerzego Magiery, Marty Wiśniewskiej "Mandaryny", prof. dr hab. n. med. Artura Mamcarza, Anny Śliwińskiej. Kampania otrzymała szereg patronatów od najważniejszych instytucji w Polsce.

Na okładce znalazła się polska piosenkarka, tancerka Marta Wiśniewska, która opowiedziała jakie są jej sposoby na pokonywanie barier i realizowanie swoich pasji pomimo choroby. Postawiono na rzetelny przekaz, dlatego treści stanowią wypowiedzi wybitnych ekspertów.

Zapraszamy do lektury! POBIERZ BEZPŁATNEGO PDFA!Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Kampania edukacyjna Jak żyć z cukrzycą - pobierz darmowego PDFa
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 17 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line