Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - na żywo dzisiaj, godz. 20.00!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - program o cukrzycy na żywo, 25 listopada o godz. 20.00

źródło: oprac. własne, dodano: 21 listopada 2022 r.

Czy to już zima? Temperatura na minusie, trochę biało i mroźno. Szybko minęła nasza złota polska jesień. Dopiero co zakończyliśmy nasze flagowe wydarzenie - Wirtualną Konferencję, a już zapraszamy na piątkowe spotkanie w programie "Pogadajmy o cukrzycy"! Naszym gościem specjalnym będzie Anna Kuc, w sieci występująca pod nickiem @cukierkowo_z_thermomixem. Dokładnie trzy lata temu zdiagnozowano cukrzycę typu 1 u jej syna Michała. Anna w mediach społecznościowych edukuje o cukrzycy i przybliża tematykę zdrowia. Porozmawiamy, jak po trzech latach od diagnozy żyje się z cukrzycą i jak ta choroba wpłynęła na ich życie rodzinne. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do transmisji na żywo, już 25 listopada o godz. 20.00!

W pierwszej części programu Jerzy Magiera dokona podsumowania 3. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org, która zakończyła się dużym sukcesem. Nasze wydarzenie odbyło się w całości zdalnie. Udział w spotkaniu był bezpłatny. Dopisali wykładowcy, tematy i przede wszystkim uczestnicy. Komentarze po tym wydarzeniu są bardzo dobre i z przyjemnością pokłonimy się jeszcze raz nad tym tematem. Jurek tradycyjnie już przedstawi także nowości z naszego cukrzycowego świata. Dowiecie się, co wydarzyło się w ostatnim czasie.

W drugiej części programu spotkanie z naszym gościem. Anna Kuc jest szczęśliwą żoną oraz mamą dwójki dzieci. Kocha zwierzęta, dlatego w jej domu zawsze jest jakiś sierściuch. Ma psa, kota i dwa szynszyle. Uwielbia gotować, a większość potraw samodzielnie modyfikuje. W wolnym czasie zajmuje się rękodziełem. Kiedy na cukrzycę zachorował jej syn, zaczęła się edukować w tym temacie. Zdobyła certyfikat Edukatora w cukrzycy i od tamtej pory pomaga słodkim rodzinom w ich codziennej walce z chorobą, jaką jest cukrzyca typu 1. Anna dzieli się swoją wiedzą i wskazówkami, by innym było łatwiej zmagać się z cukrzycą.

Oglądaj na żywo


Anna przygotowała i prowadzi dystrybucję e-booka pt. "Postępowanie w cukrzycy typu 1 Praktyczne wskazówki". Ten e-book jest kompendium wiedzy na temat cukrzycy typu 1 napisany w przystępny sposób. W środku można znaleźć szereg przydanych i sprawdzonych informacji, które rozwieją niejedną wątpliwość i dadzą odpowiedzi na wiele pytań. W listopadzie miał premierę drugi e-book autorstwa Anny Kuc pt. "Pamiętnik matki cukrzyka". Pamiętnik opisuje przeżycia i emocje Anny. Historia ta wzrusza, ale daje też wsparcie innym rodzicom. "Bądź mamą, ale bądź też sobą. Nie możesz zapomnieć o swoim ja".

Zachęcamy Was także do pełnej interakcji z nami. Oprócz pisania tradycyjnych wiadomości na czacie podczas spotkania będziecie mieć okazję do bezpośredniego zatelefonowania do studia i porozmawiania z prowadzącymi. Czekamy na Wasze telefony. Wspólnie tworzymy ten program i jesteśmy tu dla Was, więc liczymy, że nas nie zawiedziecie. Do zobaczenia... i usłyszenia!

Spotkanie odbędzie się on-line na żywo w piątek, 25 listopada 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - program o cukrzycy na żywo, 25 listopada o godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line