Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

XI Pediatryczna Akademia Diabetologii - 9 i 10 grudnia 2022

źródło: strona konferencyjna, dodano: 12 listopada 2022 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

W dniach 9 i 10 grudnia 2022 roku w Łodzi organizowana jest XI Pediatryczna Akademia Diabetologii. Konferencja pod patronatem Fundacji Diabeciaki, nad którą nadzór merytoryczny sprawuje Sekcja Pediatryczna Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Ambasador Premium przy ul. Płk. Jana Kilińskiego 145 w Łodzi. W programie m.in. nowości w zaleceniach ISPAD 2022, nowoczesne technologie do monitorowania stężenia glukozy, nowoczesne urządzenia do podawania insuliny. Wydarzenie jest skierowane w szczególności do osób upoważnionych do wystawiania recept i osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Warunkiem udziału w konferencji jest poprawna rejestracja.

Organizatorem konferencji jest GreenLight Consulting Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Szmaragdowa 1 w Łodzi. Konferencja odbywa się pod patronatem Fundacji Diabeciaki. Nadzór merytoryczny sprawuje Sekcja Pediatryczna Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Konferencja organizowana jest w formie hybrydowej. Możliwy jest zarówno dostęp on-line do wykładów, jak również udział stacjonarny. Fundacja Diabeciaki zaprasza także na kolację i wieczorne spotkanie towarzyskie, które odbędzie się o godz. 20.00 w piątek.

Wydarzenie jest skierowane w szczególności do osób upoważnionych do wystawiania recept i osób prowadzących obrót produktami leczniczymi w rozumieniu art. 52 ust. 2 pkt 6 ustawy z dnia 6 września 2001r. prawa farmaceutycznego oraz innych osób związanych zawodowo z tematyką Wydarzenia.

Warunkiem udziału w konferencji jest poprawna rejestracja. Osoby, które nie posiadają numeru prawa wykonywania zawodu zobligowane są do przesłania zaświadczenia. Wydarzenie towarzyszące nie jest finansowane ze środków pochodzących od firm członkowskich Izby POLMED lub MedTech Polska oraz Infarma.

Pełny program wydarzenia i możliwość rejestracji dostępna jest na stronie https://www.glc.edu.pl/konferencje/padJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: XI Pediatryczna Akademia Diabetologii - 9 i 10 grudnia 2022
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line