Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

XV Wrocławska Konferencja Szkoleniowa dla chorych z cukrzycą - 19 listopada

źródło: Facebook, dodano: 3 listopada 2022 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Wrocław Centrum powraca do tradycji spotkań sprzed czasów covidowych i formuły bezpośredniego spotkania z prelegentami. Stowarzyszenie zaprasza na listopadową konferencję z okazji Światowego Dnia Cukrzycy - XV Wrocławska Konferencja Szkoleniowa dla chorych z cukrzycą i ich rodzin pt. "Długie i sprawne życie w zgodzie z cukrzycą". Konferencja odbędzie się 19 listopada w Hotelu Mercure Wrocław przy Placu Dominikańskim 1.

W programie konferencji wykład o tym, co trzeba wiedzieć o cukrzycy by bezpiecznie i długo z nią żyć, znaczenie ruchu dla diabetyków, wewnętrzna motywacja dobrych wyborów żywieniowo-życiowych.

Data: 19 listopada 2022 roku (sobota) od godz. 10.00 do 15.00

Miejsce Konferencji: Hotel Mercure Wrocław, Pl. Dominikański 1Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: XV Wrocławska Konferencja Szkoleniowa dla chorych z cukrzycą - 19 listopada
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 29 września 2023 r.

Zadaj pytanie on-line