Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Okuliści 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie kontra cukrzyca

źródło: WSzKzP w Lublinie, dodano: 3 listopada 2022 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Z okazji Światowego Dnia Cukrzycy zapraszamy na tydzień bezpłatnych badań okulistycznych dla osób chorych na cukrzycę, które odbędą się w dniach od 14 do 19 listopad 2022 na terenie 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Blisko 70% osób chorych na cukrzyce zbyt późno trafia do okulisty. Każda osoba chora na cukrzycę powinna być zbadana minimum raz w roku przez lekarza okulistę.

Na początku - oczne powikłania w przebiegu cukrzycy, w tym retinopatia cukrzycowa - mogą nie dawać żadnych objawów - a tylko wczesna diagnostyka i szybkie rozpoznanie daje szansę na ocalenie wzroku Oczne powikłania w cukrzycy - mogące prowadzić do nieodwracalnej utraty wzroku: retinopatia cukrzycowa, cukrzycowy obrzęk plamki (DME).

Rejestracja na badania:

Rejestracja tylko telefoniczna tel. 261-183-226 - bez skierowania do Poradni Okulistycznej - ilość miejsc ograniczona. Rejestracja w godz. 9.00 - 12.00 (od poniedziałku do piątku).

Adres - Poradnia Okulistyczna 1 WSZKzP w Lublinie, Aleje Racławickie 23, 20-049 Lublin

W programie kompleksowe badanie okulistyczne z badaniem dna oka i Spektralną Optyczną Koherentną Tomografią Oka (SOCT) pod katem powikłań ocznych w przebiegu cukrzycy.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Okuliści 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie kontra cukrzyca
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 22 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line