Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Centralne obchody Światowego Dnia Cukrzycy 2022 - 9 listopada 2022 w Warszawie

źródło: organizator wydarzenia, dodano: 2 listopada 2022 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne serdecznie zaprasza na spotkanie i wspólne celebrowanie wyjątkowego wydarzenia, jakim są centralne obchody Światowego Dnia Cukrzycy 2022 "Edukacja społeczna w obszarze cukrzycy dla ochrony jutra". Wydarzenie odbędzie się 9 listopada 2022 roku o godz. 12.00 w Centrum Nauki Kopernik przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 w Warszawie. W debacie weźmie udział interdyscyplinarny zespół ekspertów. Tematem przewodnim będzie dostęp do edukacji, profilaktyki powikłań oraz aktualny dostęp do nowoczesnych terapii.

Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni decydenci, w tym m.in. przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Rzecznika Praw Pacjenta oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Cukrzycy. Obchody Światowego Dnia Cukrzycy organizowane przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne otrzymały honorowy patronat Ministerstwa Zdrowia.

W obchodach wezmą udział goście specjalni: Katarzyna Figura - aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, pacjentka z wcześniejszą cukrzycą ciążową, obecnie w stanie prediabetes, Mateusz Rudyk - kolarz torowy, brązowy medalista mistrzostw świata w sprincie indywidualnym, pacjent z cukrzycą typu 1 oraz dr Anna Zimny-Zając - redaktorka naczelna Medonet, pacjentka z wcześniejszą cukrzycą ciążową.

Od godz. 9.00 do 16.00 zapraszamy na nieodpłatny pomiar glukozy oraz ciśnienia tętniczego w DIABETOBUSIE przed Centrum Nauki Kopernik.

Wydarzenie odbędzie się w tradycyjnej formule. Nie jest przewidziany streaming on-line.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Centralne obchody Światowego Dnia Cukrzycy 2022 - 9 listopada 2022 w Warszawie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 29 września 2023 r.

Zadaj pytanie on-line