Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - zobacz program!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - program na żywo już w piątek, 7 października o godz. 20.00

źródło: oprac. własne, dodano: 4 października 2022 r.

Rozpoczynamy nowy sezon z programem "Pogadajmy o cukrzycy". Wracamy do Was po trzymiesięcznej przerwie. Znowu będziemy mieli okazję spotykać się podczas spotkań edukacyjnych o cukrzycy, gdzie będziemy omawiali najnowsze doniesienia z naszego słodkiego świata, jak również będziemy rozmawiali z zaproszonymi przez nas gośćmi. Widzimy się 7 października o godzinie 20.00! Na dobry początek podsumujemy ostatnie trzy miesiące. Dowiecie się, co ważnego wydarzyło się w cukrzycowym świecie. Pogadamy też o zmianach w projekcie rozporządzenia w sprawie wykazu wyrobów medycznych. W studiu powitają Was - Anna Święcicka, Wanda Łakomy i oczywiście Jerzy Magiera. Będziecie mieć także możliwość zatelefonowania do studia i pogadania z nami o cukrzycy! Będzie gorąco! Zapraszamy!

Okres wakacji w cukrzycowym świecie zazwyczaj przebiega spokojnie. Zdecydowanie mniej się dzieje. Podczas, gdy większość z nas odpoczywała, na portalu mojacukrzyca.org monitorowaliśmy wszystkie nowe doniesienia i informowaliśmy Was na bieżąco. Jeżeli jednak coś umknęło Waszej uwadze, teraz będziecie mieć możliwość posłuchania o tym, co wydarzyło się w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Naszą uwagę skierujemy także na projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie. Cały czas czekamy na publikację konsultacji publicznych i projektu uwzględniającego zmiany zaproponowane przez opinię publiczną. Jak już wiecie, w dniu 3 października, Minister Maciej Miłkowski, podczas spotkania wyjawił poprawki, jakie mają się pojawić w tym projekcie. Zapoznamy Was z tymi poprawkami i wspólnie podyskutujemy o tym, jak już niedługo może wyglądać refundacja na wyroby medyczne dla osób z cukrzycą w Polsce!

Oglądaj na żywo


Zachęcamy Was także do pełnej interakcji z nami. Oprócz pisania tradycyjnych wiadomości na czacie podczas spotkania będziecie mieć okazję do bezpośredniego zatelefonowania do studia i porozmawiania z prowadzącymi. Czekamy na Wasze telefony. Wspólnie tworzymy ten program i jesteśmy tu dla Was, więc liczymy, że nas nie zawiedziecie. Do zobaczenia… i usłyszenia!

Spotkanie odbędzie się on-line na żywo w piątek, 7 października 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - program na żywo już w piątek, 7 października o godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line