Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

XXIV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Katowicach

źródło: na podstawie informacji PTD, dodano: 28 września 2022 r.

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne

XXIV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odbędzie się w dniach od 18 do 20 maja 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach. Zjazd przeznaczony jest dla lekarzy, zarówno członków Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, jak i osób niezrzeszonych. W wydarzeniu udział mogą wziąć również pielęgniarze i pielęgniarki oraz studenci kierunków medycznych. Za organizację odpowiada firma Bachleda Kongresy Eventy. Portal mojacukrzyca.org, jak co roku, sprawuje patronat medialny nad Zjazdem.

Serdecznie zapraszam do aktywnego kreowania i udziału w obradach XXIV Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, największego i bez wątpienia najważniejszego wydarzenia diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 18-20 maja 2023 roku. Śląsk będzie miał zaszczyt gościć uczestników Zjazdu po raz trzeci w swojej historii. Spotkamy się ponownie w przyjaznych obradom oraz wzajemnej integracji uczestników wnętrzach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach - napisał w liście powitalnym prof. dr hab. n. med. Janusz Gumprecht, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XXIV Zjazdu Naukowego PTD.


Międzynarodowe Centrum Kongresowe to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych biznesowym wydarzeniom w Polsce. Oddany do użytku w 2015 roku wyróżnia się postindustrialną estetyką oraz użytecznym designem, powstało w sercu Strefy Kultury, nowej zrewitalizowanej przestrzeni, w sąsiedztwie kultowego Spodka i niezwykłych obiektów: siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i Muzeum Śląskiego. To miejsce łączące funkcję kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Obiekt przeznaczony jest dla 15000 użytkowników i wraz z sąsiadującym Spodkiem stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju. MCK jest doskonałym miejscem do organizacji tak wyjątkowego wydarzenia jakim jest XXIV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Katowice już po raz trzeci będą gościć uczestników z całej Polski oraz gości zagranicznych.

W trakcie Zjazdu poruszone będą najbardziej aktualne, czasami kontrowersyjne i złożone doniesienia naukowe, przekładając je na praktykę dnia codziennego. Organizatorzy przygotowali niezwykle bogaty program interdyscyplinarnych sesji tematycznych, z zaangażowaniem nie tylko diabetologów, ale także uznanych liderów opinii w zakresie innych dyscyplin medycyny, kluczowych w optymalizacji terapii chorego na cukrzycę. Program Zjazdu wzbogacą także sesje zorganizowane wspólnie z towarzystwami naukowymi, których obszary zainteresowań wspierają diabetologów w leczeniu powikłań cukrzycy. Nie zabraknie również prezentacji najważniejszych osiągnięć i nowych technologii wykorzystywanych w leczeniu chorych na cukrzycę. Swoje osiągnięcia zaprezentują także młodzi naukowcy.

Wierzę głęboko, że pomimo zmienionej przez pandemię SARS-CoV-2 otaczającej nas rzeczywistości i przeniesienia wielu aktywności do przestrzeni wirtualnej, będziemy mogli spotkać się wszyscy w Katowicach aktywnie uczestnicząc w każdym wykładzie i każdej sesji. Jestem przekonany, że XXIV Zjazd PTD będzie dla Państwa okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany cennych doświadczeń oraz możliwości ich praktycznej implementacji - napisał prof. dr hab. n. med. Janusz Gumprecht, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XXIV Zjazdu Naukowego PTD.

Zarejestruj się do 12 lutego 2023 r. i skorzystaj ze zniżki!

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wwww.24ptd.pl

Wydarzenie na Facebooku "XXIV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego"

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: XXIV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Katowicach
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line