Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Powiadomienie dotyczące dostępności systemu pompy insulinowej Accu-Chek Combo w Polsce

źródło: Roche Diabetes Care, dodano: 12 września 2022 r.

Firma Roche Diabetes Care Polska w dniu 12 września 2022 roku poinformowała w oficjalnym komunikacie o planowanych zmianach związanych z dostępnością systemu pompy insulinowej Accu-Chek® Combo w Polsce, który zbliża się do naturalnego końca cyklu życia produktu. W ofercie handlowej produkt będzie dostępny do końca 2022 roku. Firma zapewnia, że dostępność produktów objętych gwarancją oraz materiałów eksploatacyjnych dla obecnych użytkowników systemu Accu-Chek® Combo będzie utrzymana przez najbliższe lata. Szczegóły w komunikacie.Firma Roche Diabetes Care dokłada wszelkich starań aby zapewnić dostęp do innowacyjnych, zintegrowanych i spersonalizowanych rozwiązań kontrolowania cukrzycy dostosowanych do potrzeb osób chorych na cukrzycę, ich opiekunów oraz pracowników ochrony zdrowia. W ten sposób chcemy pomóc i zapewnić Państwu niezbędne wsparcie w leczeniu cukrzycy na co dzień. Jednocześnie jesteśmy zobowiązani do informowania Państwa o wszelkich zmianach dotyczących dostępności naszych produktów.

W tym komunikacie chcemy poinformować Państwa o planowanych zmianach związanych z dostępnością systemu pompy insulinowej Accu-Chek® Combo w Polsce, który zbliża się do naturalnego końca cyklu życia produktu.

W związku z powyższym informujemy, że pompa insulinowa Accu-Chek® Combo oraz glukometr Accu-Chek® Performa Combo dostępne będą w ofercie handlowej Roche Diabetes Care Polska do końca 2022 roku.*

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że zaprzestanie sprzedaży tych urządzeń nie będzie miało wpływu na dostępność produktów objętych gwarancją oraz materiałów eksploatacyjnych dla obecnych użytkowników systemu Accu-Chek® Combo, przez najbliższe lata*. Zapewniamy również, że nasz zespół ds. Obsługi Klienta Roche Diabetes Care Polska, nadal będzie wspierał wszystkich użytkowników korzystających z systemu pompy insulinowej Accu-Chek® Combo na dotychczasowych zasadach, a realizacja zamówień na produkty eksploatacyjne będzie kontynuowana za pośrednictwem obecnie funkcjonujących kanałów dystrybucji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z infolinią Roche Diabetes Care Polska pod numerem: 801 080 104** (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00) lub na adres mailowy: www.accuchek.combo@roche.com. Nasi pracownicy Działu Obsługi klienta są do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie do produktów marki Accu-Chek® jednocześnie podkreślając, że nasza firma nadal realizuje wizję dostarczania innowacyjnych i spersonalizowanych rozwiązań leczenia cukrzycy, a jednym z nich jest pierwsza w Polsce, nowoczesna mikropompa bez drenu Accu-Chek® Solo, która aktualnie jest dostępna w ofercie handlowej Roche Diabetes Care Polska.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Roche Diabetes Care Polska

*lub do wyczerpania zapasów
**opłata za połączenie zgodna jest z planem taryfowym danego operatora

Wszystko o Accu-Chek ComboJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Tomas  IP: 37.47.253.xxx(2022-09-20 10:07:12)
I poco tak nie kompletne wypociny a gdzie system cena i dla kogo to


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Powiadomienie dotyczące dostępności systemu pompy insulinowej Accu-Chek Combo w Polsce
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 12 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line