Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Bony dla uchodźców ukraińskich z cukrzycą o wartości 100 000 dolarów

źródło: Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, dodano: 5 lipca 2022 r.

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków otrzymało grant z amerykańskiej organizacji humanitarnej Direct Relief w wysokości 100 000 dolarów na pomoc dla uchodźców ukraińskich z cukrzycą. Bony będzie można otrzymać w Oddziałach i Kołach Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, które zgłoszą chęć przystąpienia do programu. Uchodźca ukraiński z cukrzycą otrzyma bon do apteki oraz bon do sklepu spożywczego i będzie mógł go wykorzystać zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem. To duże wsparcie środowiska diabetyków.

Grant ma na celu zakup 525 bonów do aptek o wartości 400 zł każdy oraz 525 bonów do sklepów spożywczych o wartości 400 zł każdy. Bony będą dystrybuowane parami. Każdy chętny, uchodźca ukraiński z cukrzycą, otrzyma 1 bon do apteki oraz 1 bon do sklepu spożywczego. Bony można zdobyć w Oddziałach i Kołach Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, które zgłoszą chęć przystąpienia do programu. Jeden Oddział lub Koło może ubiegać się o maksymalnie 8 par bonów.

Jeden uchodźca będzie mógł otrzymać 1 parę bonów. Z bonów mogą korzystać zarówno uchodźcy dorośli, jak i dzieci z cukrzycą, w przypadku których bony odbiera rodzic lub opiekun. Bony można wykorzystywać wielokrotnie, tzn. do wyczerpania środków. Nie trzeba wydawać całej kwoty za jednym razem.

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków bardzo dziękuję organizacji Direct Relief za chęć pomocy ukraińskim diabetykom będącym w trudnej sytuacji losowej.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Bony dla uchodźców ukraińskich z cukrzycą o wartości 100 000 dolarów
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 23 lutego 2024 r.

Zadaj pytanie on-line