Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Ostatni program przed wakacjami! Pogadajmy o cukrzycy z prof. Tomaszem Klupą, 1 lipca o godz. 20.00

źródło: oprac. własne, dodano: 26 czerwca 2022 r.

Wakacje za pasem, co jednoznacznie oznacza koniec sezonu! Przed nami ostatni odcinek programu "Pogadajmy o cukrzycy" przed wakacjami. Już 1 lipca, w piątek, serdecznie zapraszamy na spotkanie z wyjątkowym diabetologiem - profesorem Tomaszem Klupą z Kliniki Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierownikiem Pracowni Zaawansowanych Technologii Diabetologicznych Katedry CMUJ w Krakowie. Porozmawiamy o cukrzycy, nowościach w diabetologii i o tym, jak przygotować się do okresu wakacyjnego i na co uważać przy cukrzycy. Profesor powiem nam też o nowych rozwiązaniach do zabezpieczenia plastrów od wkłuć i sensorów. Okres letni to czas, kiedy fabryczny klej zdaje się nie trzymać tak mocno, jak potrzeba. Partnerem odcinka jest firma Polvet Healthcare Teodorowski Spółka Jawna.

Prof. dr hab. n. med. Tomasz Klupa, specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii. Od 2013 roku jest kierownikiem Pracowni Zaawansowanych Technologii Diabetologicznych Katedry Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest konsultantem wojewódzkim ds. diabetologii, członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, członkiem Zarządu Central European Diabetes Association (Federation of International Danube Symposia on Diabetes Mellitus).

Oglądaj na żywo


Jak przygotować się do wakacji? Na co należy uważać? Co ze sobą zabrać i ile rzeczy spakować? Kiedy i w jakiej sytuacji możemy odłączyć pompę insulinową? Co robić w przypadku awarii glukometru lub pompy insulinowej? Jak postępować podczas podróży samolotem? Jak dodatkowo zabezpieczyć wkłucie od pompy insulinowej? Co może się przydać do ochrony sensora do ciągłego monitoringu glikemii? Jakich preparatów można użyć do łatwego odklejania startych plastrów do wkłuć i sensorów, aby było sprawnie i bezboleśnie? Na te i wiele inny Waszych pytań podczas rozmowy odpowie prof. Tomasz Klupa.

Spotkanie odbędzie się on-line na żywo w piątek, 1 lipca 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Ostatni program przed wakacjami! Pogadajmy o cukrzycy z prof. Tomaszem Klupą, 1 lipca o godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line