Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej CURATIO

źródło: Curatio, dodano: 22 czerwca 2022 r.

Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej CURATIO - to nowe, dwudniowe wydarzenie targowe w Gdańsku, organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym AMBEREXPO. To wydarzenie, które otworzy nowe horyzonty dla rozwoju i promocji usług medycznych na rynku krajowym i zagranicznym. Wstęp bezpłatny! Nie możesz wziąć udziału osobiście? Nic straconego. Wydarzenie będzie dostępne online. Portal mojacukrzyca.org jest partnerem Targów.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osób szukających informacji o dostępnych możliwościach leczenia się w kraju oraz zagranicą po raz pierwszy w Polsce zostaną zorganizowane targi poświęcone tematyce turystyki medycznej, uzdrowiskowej, beauty i wellness. Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencyjny w zakresie turystyki medycznej, bariatrii i rehabilitacji pocovidowej.

Co będzie na targach? Przede wszystkim wiele szpitali klinik różnych specjalizacji z Polski i zagranicy, centra rehabilitacyjne, gabinety lekarskie, domy uzdrowiskowe, ośrodki spa i wellness. Na specjalnie przygotowanych stoiskach będziesz mógł zapoznać się z ich ofertą, zadać pytania i znaleźć wiele ciekawych usług prozdrowotnych.

Oprócz tego na scenie głównej, przez całe dwa dni targów, będą odbywać się niezmiernie interesujące wykłady i prezentacje na temat zdrowia, prowadzone przez najlepszych lekarzy, specjalistów i ekspertów.

Na targach znajdziecie informacje o usługach i produktach medycznych z dziedziny turystki medycznej, bariatrii, rehabilitacji pocovidowej, fizjoterapii, leczenia niepłodności, leczenia wad wzroku, medycyny estetycznej, stomatologii, spa and wellnes i wiele innych. Zobaczycie ofertę sanatoriów, klinik, szpitali i gabinetów specjalistycznych.

Konferencyjna część targów CURATIO to 3 niezwykle interesujące bloki tematyczne:
  • Turystyka medyczna
  • Bariatria
  • Rehabilitacja pocovidowa

Miejsce Targów:

AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe
Międzynarodowych Targów Gdańskich SA
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Data i godziny otwarcia targów:

23 września 2022 (piątek) 10.00 - 18.00
24 września 2022 (sobota) 10.00 - 17.00

Bilety wstępu:

CURATIO stacjonarnie - BEZPŁATNE, po rejestracji online
CURATIO online - 20 PLN za osobę, na 2 dni targów (zwiedzanie stoisk online, konferencje, szkolenia, networking, czat, możliwość pobierania materiałów)

Zarejestruj się

Wejdź na stronę https://curatio.pl/rejestracja/Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej CURATIO
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 22 września 2023 r.

Zadaj pytanie on-line