Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - na żywo dzisiaj, godz. 20.00!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 3 czerwca o godz. 20.00 z ZóZią diabetic_crossfitgirl

źródło: oprac. własne, dodano: 1 czerwca 2022 r.

W "Pogadajmy o cukrzycy" pozostajemy w temacie sportu i cukrzycy. Tydzień temu spotkanie z dr Gawreckim, diabetologiem, a już w ten piątek, 3 czerwca, spotkanie z praktykiem i sportowcem. Naszym gościem będzie Zuzanna Jasek, znana w Internecie pod pseudonimem diabetic_crossfitgirl. Zuza o cukrzycy dowiedziała się siedem lat temu. Jej pasją jest crossfit (program treningu siłowego i kondycyjnego). Do treningów powróciła już w dwa tygodnie po diagnozie. Porozmawiamy o aktywności fizycznej okiem praktyka, o systemach ciągłego monitorowania glikemii, doświadczeniach własnych z pętlą zamkniętą w stylu zrób-to-sam i kursie na społecznego edukatora diabetologicznego, bo kilka tygodni temu właśnie takim edukatorem została Zuzia. Zapraszamy na spotkanie!

Zuzanna Jasek vel ZóZia znana jest w Internecie pod pseudonimem diabetic_crossfitgirl. Na co dzień pracuje jako młodszy zarządca kompleksu biurowego. O cukrzycy typu 1 dowiedziała się 7 lat temu, w wieku 25 lat. Zawsze była aktywna sportowo i dbała o ten istotny element życia. Cukrzyca odmieniła jej życie. Jednak Zuzia, jak przystało na prawdziwą fighterkę, nie poddawała się i już w dwa tygodnie po diagnozie wróciła do regularnych treningów. Jej pasją jest crossfit, czyli rodzaj treningu siłowego, w którym czuje się najlepiej. W maju tego roku zakończyła z pozytywnym wynikiem kurs edukacyjny organizowany przez Federację Diabetyków i została społecznym edukatorem diabetologicznym.

Jak zatem trenować z cukrzycą? Na co zwracać uwagę? Jak taki trening wygląda? Jak Zuzia kontroluje poziom cukru we krwi? Co stwarza dla niej największe problemy? O czym musi pamiętać w codziennej samokontroli cukrzycy? Jaki rodzaj terapii stosowała na początku i jak udało jej się przejść na system zamkniętej pętli w stylu zrób-to-sam? Zuzia opowie też o kursie na społecznego edukatora diabetologicznego. O swoich wrażeniach, oczekiwaniach i realizacji szkolenia.

Oglądaj na żywo


Spotkanie odbędzie się on-line na żywo w piątek, 3 czerwca 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 3 czerwca o godz. 20.00 z ZóZią diabetic_crossfitgirl
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line