Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy: Nowoczesność pomiarów glikemii z Accu-Chek Instant & aplikacja mySugr

źródło: oprac. własne, dodano: 5 maja 2022 r.

Z okazji odbywającego się XXIII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego serdecznie zapraszamy na specjalne wydanie programu "Pogadajmy o cukrzycy" poświęconemu jakości i dokładności pomiaru glukozy we krwi, czyli sprawdzonej i zaufanej od lat marce Accu-Chek. Michał Burdziński z firmy Roche Diabetes Care przedstawi informacje na temat "Nowoczesność pomiarów glikemii w Twojej kieszeni - Accu-Chek Instant & aplikacja mySugr". Dowiemy się, dlaczego tak ważna jest precyzyjność pomiaru i jak korzystać z nowych rozwiązań, jakie daje nam aplikacja mySugr, m.in. z nowoczesnego kalkulatora bolusa. Marka Accu-Chek otrzymała nagrodę Konsumenckiego Lidera Jakości - Lidera Dekady 2011-2021. Partnerem spotkania jest firma Roche Diabetes Care.

Michał Burdziński na co dzień pracuje w firmie Roche Diabetes Care na stanowisku Kierownika ds. Cyfrowych Rozwiązań Zdrowotnych. Doskonale zna również temat cukrzycy, ponieważ sam od 29 lat zmaga się z tą chorobą. Przez te wszystkie lata stosowała na własnej skórze różne rozwiązania i technologie, w jednym palcu ma kwestie związane z monitorowaniem cukru, również przy pomocy sprawdzonych i precyzyjnych urządzeń, jakimi w dalszym ciągu pozostają glukometry marki Accu-Chek. Bogate doświadczenie Michała sprawia, że można go słuchać godzinami.

Wieloletnia praca firmy Roche Diabetes Polska na rzecz pacjentów chorujących na cukrzycę została doceniona. Marka Accu-Chek w ostatnim czasie otrzymała nagrodę Konsumenckiego Lidera Jakości - Lidera Dekady 2011-2021. Słowo jakość bardzo mocno wpisuje się w filozofię marki Accu-Chek i całej firmy Roche. Firma stale stara się podnosić jakość oferowanych produktów i usług z myślą o wygodzie pacjentów.

Oglądaj na żywo


Aplikacja mySugr z portfolio firmy Roche Diabetes Care to jedna z najpopularniejszych aplikacji dla diabetyków na świecie. Została stworzona przez osoby z cukrzycą, dla osób z cukrzycą. Pacjenci mogą przechowywać wszystkie ważne dane dotyczące choroby w swoim smartfonie oraz odpowiednio je analizować. Połączenie aplikacji z jednym z naszych glukometrów Accu-Chek Instant zapewnia bezpłatny dostęp do wersji PRO aplikacji.

Spotkanie odbędzie się on-line na żywo w czwartek, 12 maja 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. . Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy: Nowoczesność pomiarów glikemii z Accu-Chek Instant & aplikacja mySugr
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line