Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Accu-Chek Konsumencki Lider Jakości - Lider Dekady 2011-2021

źródło: Roche Diabetes Polska, dodano: 25 kwietnia 2022 r.

Marka Accu-Chek otrzymała nagrodę Konsumenckiego Lidera Jakości - Lidera Dekady 2011-2021. Wieloletnia praca firmy Roche Diabetes Polska na rzecz pacjentów chorujących na cukrzycę została doceniona. Słowo jakość bardzo mocno wpisuje się w filozofię marki Accu-Chek i całej firmy Roche. Firma stale stara się podnosić jakość oferowanych produktów i usług z myślą o wygodzie pacjentów. Gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów!

Treść wiadomości od Pani Marty Rosińskiej, General Manager Roche Diabetes Care Polska

Marka Accu-Chek od wielu lat dba o potrzeby pacjentów z cukrzycą w Polsce, ale również na całym świecie. Przez tak długi czas obecności na rynku mieliśmy okazję zebrać ogrom doświadczeń. Na naszych oczach branża diabetologiczna ewoluowała, a tym samym komfort życia pacjentów z cukrzycą stale wzrasta. Cukrzyca nie jest chorobą, którą można kiedykolwiek wyleczyć całkowicie. Zdiagnozowani pacjenci najczęściej muszą wprowadzić duże zmiany do swojego trybu życia. Codzienna samokontrola glikemii i reagowanie na jej wahania to jedna z podstawowych czynności, jaką powinni wykonywać każdego dnia. W tym miejscu z pomocą przychodzi nasza marka - Accu-Chek, która od dekady cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników.

Naszym zadaniem jest zwiększenie komfortu pacjentów, poprzez maksymalne ułatwienie i wygodę dokonywania pomiarów glikemii. Glukometr to podstawowe urządzenie wspierające terapię pacjenta, jedno z najważniejszych urządzeń w domach wielu diabetyków. Odpowiedni jego dóbr jest kluczowy. Podstawowym kryterium powinna być jakość urządzenia, które będzie w stanie zapewnić precyzyjny pomiar. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom urządzeń najwyższej jakości oraz obsługa na najwyższym poziomie. Jako cel nadrzędny obraliśmy poprawę komfortu życia setek tysięcy osób z cukrzycą i konsekwentnie go realizujemy.


Wyróżnienie marki Accu-Chek nagrodą Konsumenckiego Lidera Jakości - Lidera Dekady 2011-2021 jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem. Stanowi to dowód, że nasza wieloletnia praca na rzecz pacjentów chorujących na cukrzycę została doceniona. Słowo jakość bardzo mocno wpisuje się w filozofię marki Accu-Chek i całej firmy Roche. Stale staramy się podnosić jakość oferowanych produktów i usług z myślą o wygodzie pacjentów.

Obecne glukometry różnią się diametralnie od tych, używanych 5, 10, 15 lat temu. Silnym trendem jest miniaturyzacja, mobilność, coraz większa dokładność pomiarów oraz połączenie bezprzewodowe. Marka Accu-Chek to nie tylko glukometry, ale również nakłuwacze, pompy insulinowe, oprogramowania do analizy danych oraz aplikacja dla pacjentów. Nakłuwacze marki Accu-Chek umożliwiają prawie bezbolesne nakłucie w celu pobrania próbki. Wyposażenie tych urzędzeń w opatentowaną technologię stabilizacji ostrza Clixmotion było przełomem. Nowoczesne rozwiązania są przyszłością leczenia cukrzycy. Aplikacja mySugr z portfolio naszej firmy to jedna z najpopularniejszych aplikacji dla diabetyków na świecie. Została stworzona przez osoby z cukrzycą, dla osób z cukrzycą. Pacjenci mogą przechowywać wszystkie ważne dane dotyczące choroby w swoim smartfonie oraz odpowiednio je analizować. Połączenie aplikacji z jednym z naszych glukometrów Accu-Chek Instant zapewnia bezpłatny dostęp do wersji PRO aplikacji.

To wszystko dla zapewnienia najwyższej jakości terapii oraz komfortu życia pacjentów z cukrzycą.

Dziękujemy za zaufanie!

Marta Rosińska
General Manager Roche Diabetes Care PolskaJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Accu-Chek Konsumencki Lider Jakości - Lider Dekady 2011-2021
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line