Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo o coachingu zdrowia z Edytą Wojtczak, 22 kwietnia, godz. 20.00

źródło: oprac. własne, dodano: 16 kwietnia 2022 r.

Pierwsze spotkanie na żywo w programie "Pogadajmy o cukrzycy" po świętach już 22 kwietnia, jak zawsze w piątek o godzinie 20.00. Tradycyjnie rozmawiać będziemy o cukrzycy i wszystkim, co z tym związane. Do naszego studia zaproszenie przyjęła Edyta Wojtczak - pielęgniarka, magister edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia, certyfikowany trener biznesu, a obecnie założycielka Akademii Doskonalenia w Diabetologii. Z pasją wykonuje zawód Coacha w obszarach coachingu: zdrowia i zdrowego stylu życia, osobistego i życiowego, umiejętności, budowania relacji oraz biznesowego i kariery. I o tym będziemy właśnie rozmawiać. Jak mówi Edyta: "życie z cukrzycą to sztuka, której pacjent uczy się od momentu diagnozy, aż do końca swoich dni". Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu!

Edyta Wojtczak jest pielęgniarką, magistrem edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora oraz absolwentka studiów podyplomowych Zarządzania Marketingowego oraz Profesjonalnego Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego. Certyfikowany trener biznesu. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie pracy w marketingu branży farmaceutycznej w wiodących koncernach farmaceutycznych (Novo Nordisk, Pfizer, Eli Lilly, Polpharma Biologics) na stanowisku edukatora zdrowotnego i kierownika produktu. Założycielka i wieloletni opiekun merytoryczny Szkoły Edukacji Diabetologicznej dla pielęgniarek i położnych SEDNO. Głównym celem szkoły SEDNO - nieustanne kształcenie w kierunku szeroko pojętej świadomej i profesjonalnej opieki diabetologicznej.

Od 1988 roku żyje z cukrzycą typu 1. Posiada wieloletnie doświadczanie w codziennym dawkowaniu insuliny za pomocą penów insulinowych oraz pompy insulinowej. Z pasją wykonuje zawód Coacha w obszarach coachingu: zdrowia i zdrowego stylu życia, osobistego/życiowego, umiejętności, budowania relacji oraz biznesowego i kariery.

Oglądaj na żywo


Od 2022 roku prowadzi projekt edukacyjny Akademię Doskonalenia w Diabetologii©. Specjalizuje się w profilaktyce cukrzycy oraz opiece nad pacjentem z cukrzycą i/lub najbliższej rodziny. Opracowała "Piramidę życia w zgodzie z cukrzycą"©, która pomaga zrozumieć etapy w realizacji nadrzędnego celu opieki diabetologicznej - życia w zgodzie z cukrzycą bez doświadczania jej późnych powikłań.

Misją Akademii Doskonalenia w Diabetologii jest pomoc osobom z grup ryzyka oraz z cukrzycą i ich najbliższych. Polega ona na doskonaleniu wiedzy o cukrzycy i możliwościach jej kontroli oraz monitorowania, które pozwalają na optymalną kontrolę choroby. W ramach Akademii Doskonalenia w Diabetologii Edyta Wojtczak prowadzi spotkania edukacyjne dla osób, którym brakuje wiedzy z zakresu cukrzycy i radzenia sobie w trudnych momentach, a także coaching zdrowia przeznaczony dla osób, które nie realizują celów terapeutycznych i/lub zdrowotnych, a chcą poukładać życie w zgodzie z cukrzycą, w swoim tempie i zgodnie z aktualnymi możliwościami.

Widzimy się na żywo w piątek, 22 kwietnia 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo o coachingu zdrowia z Edytą Wojtczak, 22 kwietnia, godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 23 lutego 2024 r.

Zadaj pytanie on-line