Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

MedicineWarriors.org - mapa Ukrainy umożliwiająca lokalizację dostępności insuliny

źródło: oprac. własne, dodano: 28 marca 2022 r.

Według Międzynarodowej Federacji Diabetologicznej (IDF) ponad 2,3 mln osób uzależnionych od insuliny i chorych na cukrzycę na Ukrainie ma problemy z dostępem do insuliny. Nowa strona MedicineWarriors.org zapewnia diabetykom najdokładniejsze i najbardziej przyjazne dla użytkownika informacja o lokalizacji aptek, w których insulina jest aktualnie dostępna w Ukrainie. Dane oparte są na regularnie aktualizowanych źródłach rządowych. Wstępna wersja strony została stworzona w 24 godziny przez młody zespół osób pochodzących z Ukrainy, Polski i Gruzji. MedicineWarriors.org to bezpłatne i niezawodne rozwiązanie.

Jak działa MedicineWarriors.org?

Szukasz insuliny na Ukrainie? Sprawdź aktualizowaną na żywo i intuicyjną mapę na MedicineWarriors.org z lokalizacjami tych aptek, w których insulina jest obecnie dostępna według źródeł rządowych. Na stronie znajdziesz także bezpośredni telefon do apteki wraz z wszystkimi innymi ważnymi informacjami.

Czy witryna MedicineWarriors.org jest godna zaufania?

Strona pozyskuje dane z rejestrów publicznych Ministerstwa Zdrowia Ukrainy. Bieżące wydarzenia mogą mieć wpływ dostępność insuliny i godziny pracy apteki. Ze względów bezpieczeństwa spróbuj ponownie potwierdzić dostępność przed wyjazdem do apteki za pośrednictwem podanych danych kontaktowych.

Kto stworzył MedicineWarriors.org?

Olha, członek zespołu z Kijowa, zaproponowała, aby pomóc sąsiadom i przyjaciołom z cukrzycą, którzy mają problemy z dostępem od insuliny. Młoda entuzjastyczna grupa studentów technologii i profesjonalistów z Ukrainy, Polski i Gruzji spotkała się wirtualnie na hackathonie Code4Ukraine. 24 godziny później MedicineWarriors.org była już dostępna.

карта України, що дозволяє визначити наявність інсуліну

За даними Міжнародної діабетичної федерації (IDF), понад 2,3 мільйона людей з інсуліновою залежністю та цукровим діабетом в Україні мають проблеми з доступом до інсуліну. Новий веб-сайт MedicineWarriors.org надає хворим на цукровий діабет найточнішу та найзручнішу інформацію про те, де в Україні зараз є інсулін. Дані базуються на державних джерелах, які регулярно оновлюються. Початкова версія сайту була створена за 24 години молодою командою людей з України, Польщі та Грузії. - безкоштовне та надійне рішення.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: MedicineWarriors.org - mapa Ukrainy umożliwiająca lokalizację dostępności insuliny
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 12 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line