Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Znamy nazwiska nominowanych w Plebiscycie Lekarz z Empatii

źródło: organizator plebiscytu, dodano: 9 marca 2022 roku (publikacja opóźniona)

28 lutego 2022 roku została ogłoszona oficjalna lista lekarek i lekarzy nominowanych do tytułu "Lekarz z Empatii". Spośród 326 zgłoszeń, do II etapu zakwalifikowało się 74 osoby. Zgodnie z regulaminem konkursu każdy zgłoszony, który zdobył 44 punkty i więcej, a także wyraził chęć uczestnictwa w Plebiscycie, otrzymał status Nominowanego.

Kim są nominowani

Na liście nominowanych znalazło się 74 osoby - w tym 37 lekarek i 37 lekarzy. Główne specjalizacje lekarskie osób nominowanych to: położnictwo i ginekologia (39%), onkologia (21%), choroby wewnętrzne (11%) i diabetologia (8%). Większość (58%) nominowanych lekarzy pracuje w województwie mazowieckim. Pełna lista nominowanych dostępna jest na stronie www.lekarzzempatii.pl. Lista nominowanych to osoby zgłoszone przez pacjentów i pacjentki z całej Polski. Są to lekarki i lekarze, którzy na obecnym etapie nominacji uzyskali wymaganą liczbę punktów i wyrazili zgodę na udział w Plebiscycie. Dopiero w II etapie, do pracy przystąpi głos Kapituły, który zdecyduje o przyznaniu tytułu Laureata poszczególnym nominowanym.

II etap Plebiscytu

Kapituła Plebiscytu, w skład której weszły 23 czołowe organizacje pacjenckie oraz media, otrzymają dossier nominowanych osób. 7 i 8 marca 2022 roku odbyły się spotkania Kapituły, które w formule otwartej dyskusji wybierze Laureatów konkursu.

Lekarz z Empatii. Plebiscyt na mistrzów komunikacji z pacjentami

Plebiscyt "Lekarz z Empatii" jest autorskim pomysłem pracowników Be Communications. Firma świadczy usługi w obszarze public relations, a szczególnym obszarem jej ekspertyzy jest edukacja zdrowotna oraz promocja zdrowia w domenie publicznej. Dialog, relacja i skuteczna komunikacja to obszary, w których zespół firmy porusza się na co dzień i zna ich moc.

Laureatów do tytułu Lekarza z Empatii poznamy 29 marca 2022 roku.

#lekarzzempatii jest oficjalnym hashtagiem Plebiscytu.

Partnerem projektu jest #imm Instytut Monitorowania Mediów, który w formule pro-bono dba o stały monitoring doniesień oraz dokumentację medialną Plebiscytu.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Znamy nazwiska nominowanych w Plebiscycie Lekarz z Empatii
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 22 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line