Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - druga część na żywo o systemie sztucznej trzustki, 25 lutego, godz. 20.00

źródło: oprac. własne, dodano: 22 lutego 2022 r.

Rzadko zdarza się, aby program z planowanych 90 minut trwał aż 147 minut! W ostatni piątek rozmawialiśmy o systemie AndroidAPS, czyli systemie sztucznej trzustki (artificial pancreas system) w stylu Do-It-Yourself. Ten temat bardzo Was zainteresował. Pojawiło się wiele komentarzy, pytań, spostrzeżeń. Frekwencja była bardzo duża. Zabrakło nam tylko czasu, aby o wszystkim powiedzieć. Zatem, coś czego jeszcze u nas nie było! DOGRYWKA! W studiu ponownie ugościmy ekspertów technologicznych, którzy ogarniają ten temat, jak nikt inny. Będzie z nami Jarosław Jerry Gilewicz z Cukrzyca.tech i Szymon Czapla z Nightscout.pl. Zapraszamy na spotkanie na żywo już w najbliższy piątek, 25 lutego od godziny 20.00! Odpowiemy na pytania, na które w pierwszej części zabrakło czasu. Zapraszamy!

Jarosław Jerry Gilewicz z cukrzycą typu 1 zmaga się od 26 lat. Od samego początku swojej przygody z cukrzycą mocno związany jest z technologiczną częścią słodkiego świata. Prowadzi serwis cukrzyca.tech. Jest organizatorem konferencji Cukrzyca Tech Fest, która w tym roku będzie miała swoją drugą edycję. Odbędzie się już 5 marca w formule on-line. Konferencja ma za zadanie ułatwić wejście w świat "diabtech".

Szymon Czapla jest pomysłodawcą i jednym ze współautorów polskiej wersji serwisu Nightscout.pl, w którym zgromadzono różne rozwiązania umożliwiające korzystanie z monitoringu glikemii CGM w chmurze. Szymon posiada bogate doświadczenie w temacie monitoringu glikemii, możliwości systemu Nigthscout i pomp insulinowych typu Do-It-Yourself. Prywatnie jest ojcem 12-letniego Adama, który ma cukrzycę typu 1.

Oglądaj na żywo


Co nieco własnych doświadczeniach z systemem AndroidAPS opowie także Jerzy Magiera, który od miesiąca korzysta z systemu zamkniętej pętli. Dowiesz się, z jakiego sprzętu korzysta, ile trwało podłączenie i uruchomienie pętli, jakie trzeba było przejść zadania i czy były trudne. Wyjaśnimy także od czego zacząć i jak się nie pogubić. Przed nami dużo praktycznej wiedzy! Dogrywkę czas rozpocząć!

Widzimy się na żywo w piątek, 25 lutego 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - druga część na żywo o systemie sztucznej trzustki, 25 lutego, godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line