Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Federacja Diabetyków zaprasza na spotkanie informacyjne dot. kursu dla edukatorów

źródło: oprac. własne, dodano: 21 lutego 2022 r.

Federacja Diabetyków

Federacja Diabetyków serdecznie zaprasza na długo wyczekiwane spotkanie informacyjne dotyczące kursu dla edukatorów cukrzycowych. Już w poniedziałek, 28 lutego o godz. 19.30 podczas spotkania on-line przedstawiciel Federacji przedstawi szczegóły dotyczące tegorocznej edycji kursu. Pojawią się także dodatkowi goście, którzy przybliżą temat cukrzycy. Partnerem medialnym tego wydarzenia jest portal mojacukrzyca.org, który odpowiada za obsługę techniczną spotkania. Zapraszamy na spotkanie!

Federacja Diabetyków serdecznie zaprasza na długo wyczekiwane spotkanie informacyjne dotyczące kursu dla edukatorów cukrzycowych. Już w poniedziałek, 28 lutego o godz. 19.30 podczas spotkania on-line przedstawiciel Federacji przedstawi szczegóły dotyczące tegorocznej edycji kursu. Pojawią się także dodatkowi goście, którzy przybliżą temat cukrzycy. Partnerem medialnym tego wydarzenia jest portal mojacukrzyca.org, który odpowiada za obsługę techniczną spotkania. Zapraszamy na spotkanie!

Podczas spotkania poznacie zasady rekrutacji i termin kursu. O cukrzycy swojego syna i tego, jak radzą sobie z cukrzycą w szkole i podczas aktywności fizycznej opowie Grzegorz Grodzki. Na temat pracy edukatora cukrzycowego wypowie się Agnieszka Gawęcka, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu kursów dla kadry pedagogicznej. Wszelkie szczegóły dotyczące kursu wyjawi Monika Zamarlik, prezes Federacji Diabetyków.

Ogólnodostępna transmisja na żywo pojawi się na fanpagu Federacji Diabetyków na Facebooku, na fanpagu mojacukrzyca.org na Facebooku i na kanale mojacukrzyca.tv na YouTube.


Dzięki pozyskanej dotacji z Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy Federacja Diabetyków będzie mogła zrealizować aż dwa kursy edukatorów. Pierwsza edycja odbędzie się już w tym roku, a druga w 2023 roku. Dodatkowo opracujemy i wydrukujemy podręczniki dla nauczycieli dzieci z cukrzycą, zrobimy piękną i nowoczesną stronę internetową Federacji, zakupimy sprzęt tenisowy na zajęcia sportowe i obozy oraz dużo, dużo więcej. Wszystkiego jeszcze zdradzić nie mogę - mówi Monika Zamarlik, prezes Federacji Diabetyków.

Portal mojacukrzyca.org objął ten projekt patronatem medialnym.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!

Oglądaj na żywo


Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy (Active Citizens Fund - National) jest jednym z 11 programów prowadzonych w Polsce ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego (tzw. Funduszy norweskich i Funduszy EOG) 2014-2021 i jednym z dwóch przeznaczonych na wsparcie działalności organizacji społecznych. Celem Funduszu jest wzmocnienie społeczeństwa obywatelskiego, aktywności obywatelskiej oraz upodmiotowienie grup zagrożonych wykluczeniem.

Operatorem Funduszu Krajowego jest konsorcjum złożone z trzech organizacji: Fundacji im. Stefana Batorego (lider), Fundacji Stocznia oraz Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Federacja Diabetyków zaprasza na spotkanie informacyjne dot. kursu dla edukatorów
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 22 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line