Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre 2
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Masz dziecko z cukrzycą? Przetestuj bezpłatnie AKUTOL do bezbolesnego usuwania plastrów!

źródło: oprac. własne, dodano: 21 stycznia 2022 r.

AKUTOL Spray do usuwania plastrów to roztwór lotnych beztłuszczowych silikonów w postaci sprayu. Stosowany jest do łatwego usuwania plastrów kryjących i transdermalnych, opatrunków przylepnych i innych wyrobów medycznych przyklejanych do powierzchni ciała (w tym starych wkłuć do pomp insulinowych i zużytych sensorów). Zapobiega bólowi związanemu z usuwaniem plastra i pomaga szybko i sprawnie usunąć plaster. Jeżeli jesteś rodzicem dziecka z cukrzycą masz teraz możliwość bezpłatnego przetestowania preparatu AKUTOL! Sprawdź, jak to zrobić.

Jeżeli Twoje dziecko ma obawy przed usunięciem starego wkłucia lub sensora i odczuwa z tego powodu dyskomfort preparat AKUTOL może być idealnym rozwiązaniem tego problemu. Odklejanie plastrów nie będzie stanowiło już dla Ciebie i Twojego dziecka problemu!

AKUTOL zapobiega bólowi związanemu z usuwaniem plastra. Przyda się przy zdejmowaniu starego wkłucia od pompy insulinowej czy zużytego sensora do monitoringu glikemii. Pomaga szybko i sprawnie usunąć plaster. Roztwór w sprayu nie jest wchłaniany przez skórę, powoli odparowuje. Działa łagodnie również na skórę wrażliwą i bardzo suchą, popękaną lub zniszczoną.


Może być stosowany u cukrzyków, małych dzieci i noworodków. Pozostawia leczone miejsce czyste i przygotowane do naklejenia nowego plastra. Wybrane badania kliniczne potwierdziły wysoki poziom skuteczności i bezpieczeństwa olejów silikonowych podczas ukierunkowanego zastosowania miejscowego na plaster i ranę.

AKUTOL jest testowany dermatologicznie. Działa delikatnie na skórę, wydajny (nawet do 200 aplikacji). Idealny dla dzieci i dorosłych aktywnie spędzających czas, osób stosujących plastry hormonalne/nikotynowe, pacjentów specjalistycznych placówek: m.in. ze stomią, cukrzycą. Rekomendowany przez placówki medyczne.

Głosami konsumentów marka AKUTOL uzyskała I miejsce w kategorii "Preparaty do bezbolesnego usuwania plastrów". Organizatorem głosowania była Redakcja Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Ogólna próba badania w roku 2021 - 15000 respondentów.


Jak ulżyć swoim dzieciom w tej nieprzyjemnej, aczkolwiek niezbędnej czynności? Teraz już wiesz! Sięgnij po AKUTOL do bezbolesnego usuwania plastrów. Wystarczy, że popsikasz przez kilka sekund plasterek i bezboleśnie będziesz go mogła zdjąć bez szarpania, szczypania czy odrywania od delikatnej skóry. Ponadto idealnie usuniesz także nieestetyczne resztki kleju, które zawsze zostają w obrębie plastra. Przekonaj się sama, że usuwanie plastra może odbyć się bez bólu, płaczu i strachu!

Przetestuj AKUTOL!

Jesteś rodzicem dziecka z cukrzycą i nie testowałeś jeszcze AKUTOLU? Teraz masz taką możliwość! Zupełnie za darmo. Wejdź na profil Akutol Polska na Facebooku i napisz swój adres w wiadomości prywatnej. Dodaj zgodę na jednorazowe wykorzystanie danych adresowych ("Wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzania moich danych adresowych w celu wysłania próbki preparatu Akutol"). Śpiesz się! Producent przygotował 100 próbek preparatu Akutol. Kto pierwszy, ten lepszy! Po wysłaniu zgłoszenia dostaniesz przesyłkę z Akutolem i przetestujesz produkt!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

 

mojacukrzyca.org - Artykuły: Masz dziecko z cukrzycą? Przetestuj bezpłatnie AKUTOL do bezbolesnego usuwania plastrów!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 6 czerwca 2023 r.

Zadaj pytanie on-line