Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

XXIII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego już w maju w Gdańsku

źródło: oprac. własne, dodano: 18 stycznia 2022 r.

Przed nami największe i najważniejsze cukrzycowe wydarzenie w Polsce - XXIII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Hasło przewodnie Zjazdu brzmi "Diabetologia na fali". Tym razem Zjazd odbędzie się w Gdańsku. W terminie od 5 do 7 maja 2022 roku. Termin został zmieniony po tym, gdy okazało się, że planowanej lokalizacji Zjazdu otwarto szpital tymczasowy. Organizator musiał znaleźć nowe miejsce i nowy termin. Zjazd obędzie się w formule hybrydowej.

Zarząd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Organizator Zjazdu poinformował, że z przyczyn niezależnych od nich XXIII Zjazd Naukowy PTD odbędzie się w terminie od 5 do 7 maja 2022 r. w Gdańsku w lokalizacji innej niż AmberExpo (które zostało przekształcone w szpital tymczasowy). Wydarzenie odbędzie się w formule stacjonarnej wraz z transmisją na żywo dla uczestników online. Sale wykładowe zlokalizowane zostaną w 4 gdańskich hotelach oddalonych od siebie kilkaset metrów spacerem.
 • Radisson Hotel & Suites (Chmielna 10/25, 80-748 Gdańsk)
  Sala 1, rejestracja, wystawa firm
 • Hotel Hilton (Targ Rybny 1, 80-838 Gdańsk)
  Sala 2
 • Hotel Puro (Stągiewna 26, 80-750 Gdańsk)
  Sala 3
 • Hotel Radisson Blu (Długi Targ 19, 80-828 Gdańsk)
  Sala 4
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz bezpieczeństwo Uczestników, na Zjazd stacjonarnie mogą przybyć tylko osoby zaszczepione. Wymagane będzie okazanie certyfikatu szczepienia. Pozostali Uczestnicy mogą wziąć udział w formie zdalnej. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma również dostęp do nagrań wykładów.


Zjazd przeznaczony jest dla członków Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz osób niezrzeszonych, lekarzy, medyków, diabetologów, ale także dla pielęgniarek i studentów medycyny. Rejestracja uczestników na Zjazd rozpocznie się 19 stycznia 2022 roku.

W przypadku udziału stacjonarnego opłata obejmuje: udział w sesjach naukowych oraz firmowych, udział w sesji plakatowej, wstęp na wystawę sprzętu medycznego i leków, materiały zjazdowe, udział w uroczystości otwarcia Zjazdu, elektroniczny certyfikat uczestnictwa, miesięczny dostęp do platformy (wykładów) oraz dostęp do transmisji Zjazdu na żywo.

Portal mojacukrzyca.org po raz kolejny sprawuje patronat medialny nad Zjazdem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Szczegółowe informacje na stronie www.23ptd.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: XXIII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego już w maju w Gdańsku
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line