Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Zobacz HYDE PARK w "Pogadajmy o cukrzycy"! Głos mają widzowie!

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Anną i Grzegorzem Stykowskimi, 14 stycznia, godz. 20.00

źródło: oprac. własne, dodano: 11 stycznia 2022 r.

Święta, Sylwester, Nowy rok, Trzech Króli, Nowy ład... wolnego było aż nadto, ale w końcu czas wracać do rzeczywistości - słodkiej rzeczywistości. Ostatnie spotkanie w 2021 roku było w duecie i w tym klimacie pozostaniemy również w styczniu. Przed nami tylko dwa styczniowe spotkania, ale ze zdwojoną siłą - bo znowu w duetach! Już 14 stycznia 2022 roku o godzinie 20.00 zapraszamy na program na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy". W programie gościć będziemy Państwa Stykowskich, rodziców 12 letniej Niny. Z Anną i Grzegorzem porozmawiamy o trudach rodzicielstwa, radzeniu sobie z chorobą dziecka i technologicznej stronie cukrzycy. Przekonacie się, czym dla rodziców jest opieka nad bliskim z cukrzycą i jak sprawić, aby cieszyć się pełnią życia. Zapraszamy Was do aktywnego udziału w spotkaniu!

"Jesteśmy rodziną jak każda inna. Mamy swoje zalety i wady. Każdy z nas jest inny lecz ciężko nam wyobrazić sobie abyśmy mogli żyć bez siebie nawzajem" - napisał Grzegorz na swoim blogu. W codzienności Anny, Grzegorza i ich córki Niny jest jeszcze ktoś - cukrzyca typu 1. Pojawiła się w czerwcu 2015 roku, tuż przed 5 urodzinami Niny. W tamtym czasie ich życie odwróciło się o 180 stopni, a dzielni rodzice musieli stawić czoła nowej rzeczywistości.

Zobacz na żywo


"Naszą misją jest poprowadzenie naszej córki przez życie z jak najlepiej wyrównaną glikemią bez negatywnego wpływu choroby na jej psychikę oraz przekazanie jej jak najwcześniej dostępnej wiedzy aby mogła w przyszłości przejąć samodzielnie kontrolę nad swoją cukrzycą" - napisał Grzegorz.

Okiełznanie cukrzycy córki kosztowało rodziców Niny bardzo dużo wysiłku i poświęcenia. Cukrzyca u dziecka to nie tylko walka o wyrównaną glikemię, ale również pojawiające się problemy natury emocjonalnej i wiele nieprzespanych nocy przy łóżku swojego dziecka. Każdy rodzic chce dla dziecka jak najlepiej. Każdy chce, aby dziecko rozwijało się prawidłowo i miało szczęśliwe dzieciństwo, a życie z dzieckiem, które ma cukrzycę do łatwych nie należy.

Jak bardzo cukrzyca ingeruje w ich życie? Co udało im się osiągnąć przez te lata chorowania? Jak było kiedyś, a jak jest teraz? Czy inwestycja w nowoczesny system podawania insuliny i kontroli cukru opłacała się? Czy dzisiaj lepiej udaje się im zarządzać cukrzycą Niny? Posłuchajcie niezwykłej opowieści Państwa Stykowskich, którzy podzielą się z nami swoją historią!

Widzimy się na żywo w piątek, 14 stycznia 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Anną i Grzegorzem Stykowskimi, 14 stycznia, godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 29 czerwca 2022 r.

Zadaj pytanie on-line