Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Świąteczno-noworoczny program na żywo - o cukrzycy z dietetykiem i psychologiem!

źródło: oprac. własne, dodano: 14 grudnia 2021 r.

To już ostatnie spotkanie "Pogadajmy o cukrzycy" w tym roku! Czas na podsumowanie mijającego czasu, zaplanowanie potraw na świąteczny stół i plany oraz motywację na zbliżający się nowy rok 2022. Z tej okazji zapraszamy Was na wyjątkowe świąteczno-noworoczne spotkanie w słodkim gronie! Spotkanie podzielone zostało na trzy części. W pierwszej Jurek Magiera opowie o najważniejszych cukrzycowych wydarzeniach z mijającego właśnie 2021 roku. W drugiej części w rozmowie z dietetyczką mgr Ewą Dygaszewicz porozmawiamy o potrawach na świątecznym stole i o tym, jak utrzymać glikemię w ryzach. W trzeciej części pogadamy z dr n. med. Katarzyną Cyranką, psychologiem klinicznym o motywacji i postanowieniach na nowy rok. Zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniu!

24 grudnia w piątek Wigilia Bożego Narodzenia, później w piątek 31 grudnia Sylwester. Z oczywistych względów w tym czasie programu "Pogadajmy o cukrzycy" nie będzie. Przed nami przerwa świąteczno-noworoczna, ale zanim to nastąpi zapraszamy Was do wzięcia udziału w specjalny wydaniu programu - ostatnim w 2021 roku. Spotkanie będzie wyjątkowe, bo do studia zaprosiliśmy dwójkę przemiłych Pań, które o cukrzycy wiedzą bardzo dużo. Tematem zajmują się nie tylko ze względów zawodowych, ale i same zmagają się z cukrzycą typu 1. Kto zatem może najlepiej wiedzieć, co potrzeba nam - słodkim, jak nie drugi diabetyk. Będzie świąteczno-noworocznie! Pogadamy o potrawach na świąteczny stół, o sposobach na utrzymanie cukru w zakresie oraz o tym, jak dobrać postanowienia na nowy rok i jak znaleźć motywację, aby w nich wytrwać. Bądźcie z nami koniecznie!

Oglądaj na żywo


Mgr Ewa Dygaszewicz jest dyplomowanym dietetykiem, a także certyfikowanym edukatorem diabetologicznym współpracującym z Federacją Diabetyków. Ewa aktywnie działa na rzecz osób z cukrzycą - jest prezesem Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Pełni także funkcję wiceprzewodniczącej powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z pacjentami w szpitalach oraz dziennych domach opieki medycznej. Prowadzi konsultacje z zakresu dietetyki w ramach realizacji projektów dla osób niepełnosprawnych.

Dr n. med. Katarzyna Cyranka jest psychologiem klinicznym i psychoterapeutką. Pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim oraz w Katedrze Psychiatrii UJ CM w Krakowie, jest kierownikiem poradni psychodiabetologicznej SU dla pacjentów z cukrzycą. Pani doktor jest certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowanym analitykiem jungowskim oraz psychologiem klinicznym. Prowadzi psychoterapię psychodynamiczną, psychoanalizę, diagnostykę, poradnictwo i interwencję kryzysową.

Widzimy się na żywo w piątek, 17 grudnia 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Świąteczno-noworoczny program na żywo - o cukrzycy z dietetykiem i psychologiem!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line