Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - na żywo dzisiaj, godz. 20.00!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Nagrania z 2. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org - odtwarzaj w dowolnym miejscu i czasie!

źródło: oprac. własne, dodano: 26 listopada 2021 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Udało się! 2. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org zakończona pełnym sukcesem. W dniu 13 listopada 2021 roku, w przeddzień Światowego Dnia Cukrzycy, przed ekranami komputerów i smartfonów zasiadło wiele chętnych osób, które chciały poszerzyć swoją wiedzę o cukrzycy i dostępnych technologiach. Z Waszych komentarzy wynika jasno - podobało się! Oczywiście bardzo nas to cieszy. Na Wasze liczne prośby udostępniamy nagrania z Konferencji. Zgodnie z hasłem naszej konferencji "Jeśli nie teraz, to kiedy?" chcemy, aby wiedza szerzyła się dalej i docierała do kolejnych osób. Udostępniajcie, oglądajcie do woli, korzystajcie z tego, co dla Was przygotowaliśmy!

2. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org odbyła się pod honorowym patronatem Polskiego Stowarzyszenie Diabetyków (PSD) oraz Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej (SED).

Partnerami Konferencji były firmy: Abbott Diabetes Care, Ascensia Diabetes Care, Diabetyk24.pl, Proglikemia - oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce, Novo Nordisk, Roche Diabetes Care, Sanofi Polska, Ypsomed Polska oraz kampania Dłuższe Życie z Cukrzycą. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w to wydarzenie.

Nagranie części 1

Nagranie części 2

Patronaty

Polskie Stowarzyszenie DiabetykówStowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej

Partnerzy Konferencji

AbbottAscensia Diabetes CareDiabetyk24.pl
Dexcom PolskaDłuższe Życie z CukrzycąNovo Nordisk
Roche Diabetes CareSanofi PolskaYpsomed Polska


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Nagrania z 2. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org - odtwarzaj w dowolnym miejscu i czasie!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line