Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - na żywo dzisiaj, godz. 20.00!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Jak żyć z cukrzycą - publikacja z okazji Światowego Dnia Cukrzycy

źródło: Media Planet, dodano: 13 listopada 2021 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Już dziś, 13 listopada, w e-prenumeracie Gazety Wyborczej oraz na stronie jakzyczcukrzyca.pl ruszyła kolejna edycja kampanii "Jak żyć z cukrzycą". Jest wyjątkowa, ponieważ jej premiera przypada tuż przed obchodami Światowego Dnia Cukrzycy! W wydaniu znajdziecie wywiady z wybitnymi ekspertami, z którymi omówiono m.in. temat 100 lat odkrycia insuliny, problem hipoglikemii u diabetyków czy aspekt insulinoterapii.

Nie zabrakło też głosu pacjentów - Anny Jastrzębskiej, autorki profilu DIAB_MOM, Macieja Łysiaka, autor Nie słodzę - kanału o cukrzycy czy Angelina Ziembińska, blogerki, jutuberki.

Najważniejszym celem i podstawowym założeniem projektu jest budowanie świadomości w zakresie w zakresie prewencji oraz roli prawidłowego leczenia cukrzycy typu 1 oraz typu 2. Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad tą kampanią.

Gorąco zapraszamy do lektury!

Artykuły można przeczytać na stronie www.jakzyczcukrzyca.pl albo pobrać darmowego PDFa - kliknij tutaj.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Jak żyć z cukrzycą - publikacja z okazji Światowego Dnia Cukrzycy
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line