Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - na żywo dzisiaj, godz. 20.00!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Zapraszamy na 2. Wirtualną Konferencję mojacukrzyca.org - 13 listopada 2021 roku - zarejestruj się!

źródło: informacja własna, dodano: 22 października 2021 r., aktualizacja: 12 listopada 2021 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Serdecznie zapraszamy do udziału w 2. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org. W tym roku nawiązujemy do hasła Światowego Dnia Cukrzycy - "Jeśli nie teraz, to kiedy?" Ponownie stawiamy na formułę on-line. Konferencja będzie transmitowana w serwisie YouTube. Dostęp do transmisji będzie darmowy dla wszystkich. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 13 listopada 2021 roku, w przeddzień Światowego Dnia Cukrzycy, w godzinach od 10.00 do 18.00. Już teraz zachęcamy do rejestracji!
Zapraszamy na 2. Wirtualną Konferencję mojacukrzyca.org - 13 listopada 2021 roku

2. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org podzielona będzie na dwie części. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej części odbędą się wykłady eksperckie, każdy planowo potrwa 40 minut. Po każdym wykładzie przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi specjalisty (10 minut). W programie także, równie ciekawe, formy przekazywania treści edukacyjnych, jak np. rozmowa z ekspertem czy prezentacja krótkich filmów edukacyjnych.

Tematyka konferencji

 • 100 lecie odkrycia insuliny
 • Dostęp do insuliny i leków doustnych
 • Nowoczesne technologie w codzienności diabetyka
 • Ciągły monitoring glikemii w życiu osoby z cukrzycą
 • Dostęp do edukacji i wsparcia psychologicznego
 • Właściwie odżywianie w cukrzycy
Konferencja skierowana jest do wszystkich pacjentów z cukrzycą, zarówno z typem 1 oraz typem 2, rodziców i opiekunów dzieci z cukrzycą, rodziny, znajomych i wszystkich zainteresowanych tematem cukrzycy. Do udziału zapraszamy także lekarzy, diabetologów, studentów medycyny, którzy chcą zobaczyć cukrzycę okiem diabetyka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku - kliknij tutaj.

Szczegółowy program

2. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org
2. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org

Pobierz program w wersji PDF
Pobierz program 2. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org

Opłaty za udział

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy tylko się zarejestrować podając imię i nazwisko oraz swój adres e-mail. Tylko zarejestrowane osoby otrzymają e-maila wraz z linkiem do transmisji na żywo. Dodatkowo w formularzu można wpisać numer telefonu, na który przed konferencją wyślemy smsa z przypomnieniem o tym wydarzeniu.

Udział w konferencji możliwy jest z każdego miejsca, gdzie dociera Internet. Możesz wziąć udział przed ekranem swojego komputera, na telewizorze (z usługą YouTube) lub na ekranie swojego telefonu. Ważne tylko, żeby był dostęp do Internetu i serwisu YouTube. To wszystko. W każdym miejscu, gdziekolwiek będziesz, bezpiecznie przed ekranem Twojego urządzenia!

Konkurs dla uczestników

Wszystkie zarejestrowane osoby, które wypełniły bądź wypełnią formularz rejestracyjny będą mogły wziąć udział w naszym konkursie podczas 2. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org i powalczyć o atrakcyjne nagrody! Konkurs przeprowadzony będzie na żywo, podczas transmisji w dniu 13 listopada, więc ważne będzie uważne śledzenie przekazu i zbieranie literek, które na koniec dnia pozwolą utworzyć wyraz konkursowy. Kolejny etapem będzie przesłanie rozwiązania (utworzonego wyrazu) na konkursowy adres e-mail. Wśród wszystkich zgłoszeń wybierzemy zwycięzców. Szczegóły konkursu określa regulamin. Na początku Konferencji Jerzy Magiera przedstawi konkursowe zasady - słuchaj konferencji już od samego początku, tj. od godziny 10.00.

Do wygrania w konkursie są vouchery na zakupy w sklepie Diabetyk24.pl o wartości 50 zł każdy. Nagrodzonych zostanie w sumie aż 15 osób! Łączna wartość voucherów w konkursie to 750 zł. Zwycięzca wybierze na co będzie chciał przeznaczyć tę kwotę i wybrać dowolny (z zastrzeżeniami w regulaminie) produkt ze sklepu Diabetyk24.pl. Warto powalczyć o nagrody!

Regulamin konkursu podczas 2. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org (PDF)

Konkurs

Patronaty

2. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org odbędzie się pod honorowym patronatem Polskiego Stowarzyszenie Diabetyków (PSD) oraz Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej (SED).

Polskie Stowarzyszenie DiabetykówStowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej

Partnerzy Konferencji

Partnerami Konferencji są firmy: Abbott Diabetes Care, Ascensia Diabetes Care, Diabetyk24.pl, Proglikemia - oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce, Novo Nordisk, Roche Diabetes Care, Sanofi Polska, Ypsomed Polska oraz kampania Dłuższe Życie z Cukrzycą. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w to wydarzenie.
AbbottAscensia Diabetes CareDiabetyk24.pl
Dexcom PolskaDłuższe Życie z CukrzycąNovo Nordisk
Roche Diabetes CareSanofi PolskaYpsomed Polska

Zgłoszenie udziału

Już teraz wypełnij formularz i zapisz się na naszą bezpłatną konferencję. W listopadzie będzie o cukrzycy głośno. Razem świętujmy Światowy Dzień Cukrzycy. Zachęcamy do spędzenia tego czasu z portalem mojacukrzyca.org.

Rejestracja na to wydarzenie została zakończona!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Teresa Rutkowska  IP: 5.173.139.xxx(2021-11-05 21:49:57)
Cieszę się że mogę wziąć udział w tym wydarzeniu. Czekam😀😀. Do zobaczenia i uslyszenia


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Zapraszamy na 2. Wirtualną Konferencję mojacukrzyca.org - 13 listopada 2021 roku - zarejestruj się!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line