Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Krystyną Kiedrowicz, edukatorką diabetologiczną

źródło: oprac. własne, dodano: 19 października 2021 r.

Urodziny za nami. Dziękujemy za wspólną zabawę i Wasz udział w specjalnym programie "Pogadajmy o cukrzycy". Nie zwalniamy tempa i w najbliższy piątek znowu spotykamy się w naszym cotygodniowym programie "Pogadajmy o cukrzycy". Przed nami kolejne ciekawe informacje o cukrzycy. Tym razem prosto z Gdańska. W programie gościć będziemy Krystynę Kiedrowicz, która sama choruje na cukrzycę i bardzo aktywnie działa na rzecz diabetyków w województwie pomorskim. Krystyna jest prezesem Koła Miejskiego w Gdańsku oraz skarbnikiem w Oddziale Wojewódzkim Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Gdańsku. Opowie o historii cukrzycy i planach na działania w kolejnych latach. Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu!

W Gdańsku i okolicach adres Al. gen. Józefa Hallera 10/12 znany jest niemal wszystkim chorym na cukrzycę. Od ponad 35 lat mieści się tam oddział wojewódzki Polskiego Stowarzyszenie Diabetyków. Organizacja ta oferuje diabetykom wszechstronną pomoc i wsparcie. Pracuje tu (i to charytatywnie) wielu kompetentnych i życzliwych osób, wśród nich - dobrze znana diabetykom z Pomorza - Krystyna Kiedrowicz.

Oglądaj na żywo


Krystyna Kiedrowicz na cukrzycę typu 1 choruje od 38 lat. Pamięta dawne czasy i stare metody leczenia cukrzycy. O tym, jak wyglądało to dawniej i jakie stosowano insuliny opowie w naszym programie. Z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków związana jest od samego początku, czyli 36 lat. Od zawsze mocno wspierała działania Stowarzyszenia i intensywnie angażuje się w organizację aktywności dla diabetyków i lokalnej społeczności. Krystyna Kiedrowicz jest także aktywnym edukatorem diabetologicznym. Odwiedza placówki oświatowe i przeprowadza szkolenia dla kadry pedagogicznej. Dowiemy się, jakie obawy mają nauczyciele dzieci z cukrzycą i jak można temu zaradzić. Ponadto w domu żyje z diabetykiem. Mąż Krystyny zachorował na cukrzycę typu 1 rok po niej, w listopadzie 1984 roku. Zapytamy, jak to wszystko wyglądało.

Do zobaczenia na żywo w piątek, 22 października 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Grażyna  IP: 109.107.5.xxx(2021-10-22 20:57:48)
Szkoda, że nie słuchają Pani osoby, które nie chcą się szczepić


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Krystyną Kiedrowicz, edukatorką diabetologiczną
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 28 lutego 2024 r.

Zadaj pytanie on-line