Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Poznaj aplikację MyDiaMate. Zobacz program "Akcja edukacja" o psychodiabetologii!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Dominikiem Kanią, trenerem personalnym

źródło: oprac. własne, dodano: 6 października 2021 r.

15 października świętujemy 20 lecie portalu mojacukrzyca.org. Jednak zanim zaprosimy Wam na urodzinowe "Pogadajmy o cukrzycy" przed nami jeszcze jeden piątek, 8 października. Do programu zaprosiliśmy trenera personalnego, który doskonale zna problemy diabetyków ponieważ sam choruje na cukrzycę typu 1. Porozmawiamy więc o aktywności fizycznej, rodzajach ćwiczeń, doborze odpowiedniego odżywiania i zasadach, jakimi powinna się kierować osoba z cukrzycą podczas treningu. Dominik przedstawi nam najnowsze doniesienia w kwestiach żywieniowo-treningowych. Nie może Was zabraknąć!

Dominik Kania jest trenerem personalnym, pasjonuje się fizjotreningiem. Jest to trening, który opiera się na badaniach naukowych i podejściu, które ma udowodnione działanie. Cechuje go także bezpieczeństwo poprzez dobranie treningu pod indywidualne preferencje i możliwości treningowe biorąc pod uwagę wady postawy, przykurcze i problemy z układem ruchu. Dominik na cukrzycę typu 1 zachorował w wieku 4 lat. Sportem pasjonuje się odkąd pamięta. Początkowo pasjonował się piłką nożną, reprezentował kraj na międzynarodowych zawodach, grał także w koszykówkę i ostatecznie trafił na siłownie, gdzie doskonali swoje umiejętności związane z wysiłkiem fizycznym. Posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną. Doskonale rozumie osoby chore na cukrzycę, ponieważ sam zmaga się z tą przypadłością.

Oglądaj na żywo


W ofercie Dominika znajdziemy treningi personalne, treningi rehabilitacyjne, trójbój siłowy, trening grupowy. Dominik zajmuje się też układaniem planów treningowych i dietetycznych oraz treningami i dietą przy cukrzycy. Dominik układa diety dla osób z insulinoopornością oraz dla osób z cukrzycą typu drugiego. Z racji tego, że sam choruje na cukrzycę już przeszło 20 lat i czynnie uprawia sport wie na co zwrócić uwagę u osób chorych na cukrzycę, aby ich zdrowie oraz sprawność fizyczna była na jak najwyższym poziomie!

Ostatnio przygotował i opublikował ebooka na temat żywienia i treningu w cukrzycy. W ebooku pokazuje na jakie czynniki zwracać uwagę oraz jak opanować cukry w prosty i przyjemny sposób. Ten ebook świetnie nadaje się dla osób, które chorują na cukrzycę i chcą dowiedzieć się jak podejść do żywienia oraz treningu razem z chorobą. Dzięki tej książce można dowiedzieć się wszystkiego czego tylko potrzebujesz na temat żywienia i treningu. Książka napisana jest w przejrzysty sposób przy oparciu o blisko 30 źródeł naukowych. Więcej informacji na stronie https://dominikkania.pl/produkt/opanuj-cukry/

Do zobaczenia na żywo w piątek, 8 października 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Dominikiem Kanią, trenerem personalnym
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 17 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line